Angelika Żmijewska zrobiła to po raz pierwszy. Skok w tłum zaskoczył wszystkich!

i

Autor: screen z IG/@angelika.zmijewska Angelika Żmijewska zrobiła to po raz pierwszy. Skok w tłum zaskoczył wszystkich!

Angelika Żmijewska zrobiła to po raz pierwszy. Skok w tłum zaskoczył wszystkich!

2023-02-20 15:48

Angelika Żmijewska na jednym ze swoich ostatnich koncertów, zrobiła coś co początkowo mrozi krew w żyłach, ale później wzbudza szacunek! Wokalista zespołu Topky po raz pierwszy wskoczyła w tłum i bardzo jej się to spodobało. Nagranie stało się totalnym hitem internetu!

Angelika Żmijewska to jedna z najpiękniejszych i najpopularniejszych artystek z branży disco polo. Ogromną rozpoznawalność zyskała śpiewając razem z Paulą Karpowicz i Justyną Lubas w zespole Top Girls. Dziewczyny dosyć szybko podbiły branże disco polo i znalazły się na szczycie wraz ze swoimi hitami. Życie jednak pisze różne scenariusze, dlatego Angelika razem z Paulą postanowiły rozwinąć skrzydła mocniej i od września 2021 roku tworzą formację Topky. Mimo zmiany zespołu, radzą sobie świecie i nadal nie tylko wydają hitowe kawałki, ale także nagrywają teledyski od których ciężko oderwać wzrok! Oprócz tego Angelika i Paula, co chwilę jeżdżą w trasy koncertowe po Polsce, a na swoich występach dają po prostu czadu!

ZOBACZ TAKŻE: Elwira Mejk pokazała jak walczy z poważną chorobą. Fani są zaniepokojeni!

Topky (Szybkie Pytania)

Angelika Żmijewska wskoczyła w tłum

Angelika Żmijewska zrobiła to po raz pierwszy na jednym ze swoich koncertów! Piękna wokalistka z zespołu Topky z rozpędu rzuciła się w tłum fanów! Jak sama wyznała w swoich social mediach, nigdy wcześniej tego nie robiła i żałuje, bo było to bardzo fajne doświadczenie. Czy to oznacza, że Angelika z Topky będzie częściej rzucać się w tłum? Wiele na to wskazuje, dlatego chłopaki uważajcie pod sceną i łapcie wokalistkę, by nic złego jej się nie stało! :) Poniżej możecie zobaczyć nagranie z koncertu, podczas którego Angelika Żmijewska świętowała swoje 30. urodziny, a także reakcje jej zachwyconych fanów.

ZOBACZ TAKŻE: Zakaz używania TikToka i Instagrama dla osób poniżej 15 roku życia! Młodzież jest w szoku!

- no barwo brawo fantastycznie wyszło 🥰🥰🥰🥰

- Ci w pierwszym rzędzie wygrali życie 😉

- hahaha 😂 Andzia mistrz 💪👌🔥😍😘🙊

- GWIAZDE to każdy by chciał ma rękach unosić Pozdrawiam🥰⚘⚘

- najlepszego Kochana 😎👌⚘️⚘️nie zmieniaj się taka szalona Cie kochamy 😎👌😁⚘️

- Pozytywna wariatka 💪💪