Agnieszka Kotońska

i

Autor: AKPA

METAMORFOZA

Agnieszka Kotońska z Gogglebox przeszła ogromną metamorfozę. Dziś lśni jak MILION DOLARÓW!

2023-10-16 9:07

Agnieszka Kotońska dała się poznać wszystkim, jako uczestniczka show Gogglebox. Komentując urywki seriali i programów, zdobyła ogromny rozgłos, co pomogło jej także w rozwinięciu kariery influencerki. Dziś Kotońska lśni jak milion dolarów, a fani nie mogą się na nią napatrzeć. Podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN - ciężko było oderwać od niej wzrok! Przekonajcie się sami.

Gogglebox. Przed telewizorem to reality show, które od pierwszego odcinka skradło serce niejednego widza. Rodziny, grupy przyjaciół lub pary komentują wybrane programy telewizyjne lub urywki seriali, a ich reakcje uwiecznione są przez kamerę. To jedna z fajniejszych odskoczni od codzienności, dawka dobrego humoru i garść ciekawostek. Na kanapach Gogglebox zasiada między innymi Agnieszka Kotońska z mężem, synem i psem. Wesoła rodzina z Chodzieży od razu zdobyła uznanie i sympatię widzów, dlatego cały czas możemy oglądać ich w tej roli. W pierwszych sezonach telewizyjnego show, Agnieszka Kotońska wyglądała całkiem inaczej. Gwiazda programu TTV mówiła wielokrotnie, że zmagała się przez dłuższy czas z nadwagą, jednak dzięki diecie i ćwiczeniom pozbyła się zbędnych kilogramów.

Piotr Kupicha z zespołu Feel gościem Radia SuperNova. Premiera piosenki 7 Stan

Agnieszka Kotońska - metamorfoza

Dziś 46-latnia Agnieszka Kotońska cieszy się odmienionym ciałem i chętnie pokazuje efekty swojej ciężkiej pracy na Instagramie. Gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem częściej publikuje zdjęcia w bikini, jednak zdarzają się też takie w lśniących sukienkach, jak na prezentacji jesiennej ramówki TVN, gdzie lśniła na ściance w blasku fleszy.

- Wyglądasz przepięknie

- Jak milion dolców

- Elegancko i z klasą, pięknie

- Wow Aga wyglądasz jak milion dolarów 

Pozytywnych słów w stronę Agnieszki Kotońskiej nie ma końca! Poniżej możecie zobaczyć, jak gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem, wygląda dziś po metamorfozie. Ciężko oderwać od niej wzrok!

Zenek Martyniuk poprawił urodę. Król disco polo lśni na nowo!

Listen to "Kwiat Jabłoni: stanąłem na kiedyś na klocek Lego. DZIEJE SIĘ" on Spreaker.