Agnieszka Chylińska

i

Autor: AKPA Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska pokazała nową fryzurę! Ciemne, długie włosy podzieliły internautów

2022-09-14 10:49

Agnieszka Chylińska zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą. Na najnowszym zdjęciu pokazała się nie w krótkich, blond włosach, które dodają jej pazura, lecz w długich, kruczych włosach z grzywką. Fryzura artystki podzieliła internautów. Wygląda niekorzystnie?

Agnieszka Chylińska porzuciła naukę, by skupić się na tym, co kocha najbardziej. Dołączyła do zespołu O.N.A, zyskała popularność, a później rozpoczęła karierę solową. Jak widać, taki ruch się opłacił, ponieważ dziś ma na koncie wiele sukcesów, jej kariera wciąż pnie się ku górze, a twórczość doceniana jest przez polską publiczność. Agnieszka Chylińska od początku swojej kariery, wielokrotnie kombinowała ze swoim wyglądem. Nie dość, że zmieniała fryzury to jeszcze próbowała odnaleźć modowy styl, w którym czuje się najlepiej. Teraz artystka kojarzy się wszystkim z krótkimi, blond włosami, tatuażami i raczej ciemniejszymi ubraniami, dlatego jej najnowsze zdjęcie i widoczna na nim metamorfoza, zszokowało internautów!

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler została babcią! Imię jej wnuka ma wyjątkowe znaczenie

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Agnieszka Chylińska - metamorfoza

Agnieszka Chylińska lubi zaskakiwać swoich fanów. Jakiś czas temu pokazała się na Top of the Top Sopot Festival z tatuażami na twarzy, później opublikowała zdjęcia na Instagramie z wąsami, a teraz... w kruczych włosach! Artystka przypomina siebie z dawnych lat, kiedy to w ciemnych włosach z grzywką na czole wychodziła do publiczności. Jej najnowsza metamorfoza zaskoczyła i podzieliła internautów.

- O kurcze nieźle, ale muszę przyznać, że Aga w krótkich włosach i tatuażach na głowie 20 lat młodziej ?

- Pięknie, ale za grzecznie? Kocham Twoje przemiany???

- Uwielbiam Cię....ale w długich ciemnych włosach, wyglądasz niekorzystanie....i to nie hejt

- Coś się, stało? Wracamy do 2009?

- W dzisiejszych czasach wyglądać normalnie jest wyjatkowe . Zdecydowanie zmiana na plus.

Niektórzy internauci zaczęli snuć podejrzenia, że zamieszczona fotografia wykonana była bardzo dawno. Inni zaczęli podejrzewać nowy teledysk, a kolejni że nowa płyta nadchodzi wielkimi krokami. Jak jest naprawdę? To z pewnością ujawni nam niebawem Agnieszka Chylińska.

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Rubik mając 18 lat wyglądał całkiem inaczej! Muzyk pochwalił się zdjęciem z młodości

Sonda
Agnieszka Chylińska - w jakiej fryzurze jest jej lepiej?