Marek Piekarczyk

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Marek Piekarczyk ma bogatą karierę muzyczną. Sprawdź jego biografię

2023-11-25 10:53

Marek Piekarczyk to ceniona postać w polskiej branży muzycznej. Polski wokalista, autor tekstów, a także osobowość telewizyjna. Ile ma lat? Jakie są jego najpopularniejsze piosenki? Sprawdź, co musisz wiedzieć o jednym z trenerów The Voice of Poland.

Kim jest Marek Piekarczyk? Internauci poszukują w sieci na jego temat fraz takich jak: wiek, żona, piosenki, choroba, gdzie mieszka, zespół, wzrost, czy też The Voice of Poland. Marek Piekarczyk to ceniony artysta w polskiej branży muzycznej. Artysta na poważnie zaczął śpiewać będąc 18-latkiem. Można go było usłyszeć w takich zespołach jak: Biała 21, Sektor A, oraz w grupie TSA, która wylansowała wiele przebojów. Marek Piekarczyk to także osobowość telewizyjna. Głównie kojarzony jest z programem The Voice of Poland i The Voice Senior.  Warto również wiedzieć, że zanim artysta został znanym muzykiem, budował piece elektryczne, węglowe i gazowe, a nawet był budowlańcem stawiając bloki mieszkalne. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Marek Piekarczyk - wiek, wzrost

Ile lat ma Marek Piekarczyk? Muzyk urodził się 13 lipca 1951 roku w Poznaniu, więc ma 72 lata. Na temat jego wzrostu, nie znajdziemy informacji w sieci.

Marek Piekarczyk - żona, dzieci

Serce Marka Piekarczyka jest już od dawna zajęte. Jego żoną od 2008 roku jest Katarzyna, którą poznał około sześć lat przed ślubem. Owocem ich miłości jest syn Filip (ur 2009). Warto również wiedzieć, że Piekarczyk zanim poznał swoją ówczesną żonę był w związku małżeńskim z o 10 lat młodszą Ewą. Para doczekała się syna Maćka (ur 1980) oraz córki Soni (ur 1984), jednak w 1998 roku doszło do rozwodu.

Marek Piekarczyk - choroba

Na co choruje Marek Piekarczyk? Jak wiadomo, muzyk przez wiele lat leczył się na depresję.

Marek Piekarczyk - piosenki

Do najpopularniejszych piosenek Marka Piekarczyka należą kawałki takie jak:

  • Nie widzę Ciebie w swych marzeniach
  • Heavy Metal World
  • Pierwszy karabin
  • Trzy zapałki
  • Bez Podtekstów
  • Kocica
  • Maratończyk
  • Wyciągam swoją dłoń.

Marek Piekarczyk - The Voice of Poland

Marek Piekarczyk jest znany widzom TVP 2. Artysta zasiada na fotelu trenera od drugiej edycji show. Na początku mogliśmy go oglądać do końca piątego sezonu, a następnie powrócił do nas w dwunastej edycji. Marek Piekarczyk doczekał się w The Voice of Poland zwycięzcy w swojej drużynie i była to Natalia Sikora w drugiej odsłonie show.

Marek Piekarczyk - Instagram

Marek Piekarczyk jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu, wpisując jego imię i nazwisko lub oficjalny nick @marekpiekarczyk.official.

Czyja to piosenka? Sprawdź czy odgadniesz wykonawcę po samym tytule!

Pytanie 1 z 10
Piosenkę "Lepiej mieć" śpiewa: