Lanberry

i

Autor: AKPA Lanberry

GWIAZDY

Lanberry - wiek, wzrost, The Voice of Poland, prawdziwe imię, chłopak, piosenki, Instagram

2023-11-25 10:54

Kim jest Lanberry? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje wiele osób. Lanberry to piosenkarka, która tak naprawdę nazywa się Małgorzata Uściłowska. Artystka swoją przygodę z telewizją i mediami rozpoczęła pojawiając się na Przesłuchaniach w Ciemno do The Voice of Poland. Co musicie o niej wiedzieć? Poznajcie ją bliżej, czytając nasz artykuł.

Lanberry - wiek, wzrost, The Voice of Poland, prawdziwe imię, chłopak, piosenki, Instagram: takie frazy są najczęściej wyszukiwane w sieci przez internautów. Lanberry to tak naprawdę Małgorzata Uściłowska. Artystka wywodzi się z muzycznie uzdolnionej rodziny, bowiem ojciec i dziadek grali na gitarze, skrzypcach i fortepianie, a ona sama nauczyła się gry na skrzypcach. Wiele osób poznało ją w 2013 roku, kiedy to pojawiła się na Przesłuchaniach w Ciemno w trzeciej edycji The Voice of Poland. Niestety nie był to dla niej dobry czas, podobnie jak pojawiając się na castingu do X Factora. Mimo porażki Lanberry odniosła pierwszy sukces w 2015 roku, wydając debiutancki singel Podpalimy świat. Piosenka uzyskał status złotej płyty za sprzedaż w nakładzie przekraczającym 10 tysięcy kopii, a także znalazła się na liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

Mało kto wie, ale artystka ma w sobie również wspaniały dar do pisania piosenek. Lanberry napisała wiele hitów dla innych gwiazd, między innymi dla Roksany Węgiel i Viki Gabor. Mowa o eurowizyjnych kawałkach Anyone I Want to Be oraz Superhero, z którymi młode piosenkarki odniosły sukces w 2018 i 2019 roku.

Szybkie Pytania - Lanberry

Lanberry - wiek, wzrost

Ile lat ma Lanberry? Piosenkarka urodziła się 12 lutego 1987 w Wyszkowie, więc jak łatwo można obliczyć ma 36 lat. Internauci poszukują także informacji na temat wzrostu artystki, jednak tego nie znajdziemy w sieci.

Lanberry - chłopak

Czy Lanberry ma chłopaka? Piosenkarka trzyma swoje życie prywatne w tajemnicy, jednak Plejadzie udało się ustalić, że artystka jest zakochana! Jej chłopakiem ma być były uczestnik "The Voice of Poland" - Ernest Staniaszek, który ma 34 lata. Mężczyzna studiował realizację dźwięku na Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Oprócz tego jest wokalistą, harmonijkarzem, gitarzystą, autorem tekstów i muzyki. Występował z zespołami Amnezja, Eleanor Krieger i Ultima.

Lanberry - The Voice of Poland

Lanberry w 2013 roku próbowała swoich sił w programie The Voice of Poland 3. Wówczas 26-letnia dziewczyna weszła na scenę i podczas Przesłuchań w Ciemno zaśpiewała piosenkę Imagine z repertuaru Johna Lennona. Niestety to nie był dobry dzień, ponieważ w stronę Małgosi nikt się nie obrócił. Mimo przykrego doświadczenia Lanberry nie poddała się i spełniała swoje marzenia dalej. W 2022 roku artystka dołączyła do obsady The Voice of Poland 13, zasiadając na czerwonym fotelu w roli trenerki.

ZOBACZ TAKŻE: Lanberry trenerką The Voice of Poland 13. Internauci mają z tym problem?

Sonda
Lanberry nową trenerką The Voice of Poland - pasuje do tej roli?

Lanberry - piosenki

Lanberry ma na swoim koncie wiele hitów. Do jej najpopularniejszych kawałków należą piosenki takie jak:

  • Plan Awaryjny
  • Gotowi na wszystko
  • Piątek
  • Podpalimy świat
  • Ostatni Most
  • Nocny Express
  • Miraculum (z serialu "Miraculum: Biedronka i Czarny Kot")

Lanberry - Instagram

Lanberry jest aktywna na Insatgramie, gdzie publikuje wiele zdjęć i relacji ze swojej muzycznej kariery. Konto artystki znajdziecie bez problemu, wpisując jej artystyczny pseudonim @lanberry.

Miejskie granie: Dla jakich gwiazd tworzy Lanberry?

Listen on Spreaker.