toster

i

Autor: pexels

czysta kuchnia

Brudny toster to zmora każdego Polaka. Sprawdź jak wyczyścić go w mgnieniu oka!

2024-06-17 14:04

Czyszczenie opiekacza do kanapek bywa nie tyle co trudne, ale uciążliwe. Okruchy, zaschnięty ser nie wyglądają dość apetycznie i niestety nie da się ich tak łatwo odmyć. Zapomnij o szorowaniu swojego tostera i następnym razem zastosuj trik, dzięki któremu twój sprzęt będzie jak nowy!

Jak wyczyścić toster od środka? Brudny sprzęt do robienia pysznych kanapek, to zmora każdego, kto go posiada. Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu całego dnia. Dostarcza organizmowi niezbędną energię do działania, zapobiega podjadaniu i umówmy się szczerze - jak jest smaczne, znacznie poprawia humor. Kolorowe kanapki, omlety na słodko i wytrawne, płatki na mleku, różnego rodzaju owsianki, naleśniki i pancakes, a także jajecznica pod różną postacią to najczęstsze śniadania, które królują na polskich stołach. Nie da się ukryć, że wiele osób uwielbia jeść na śniadanie tosty z serem i szynką. Jeszcze inni odkrywając nowe smaki potrafią włożyć do środka pieczarki, cebulę, a nawet boczek i rukolę. Niestety po takim śniadaniu potrafi zostać niezły bałagan. Jak wyczyścić toster? Niestety okruszki i roztopiony ser są zmorą wielu osób.

ZOBACZ TAKŻE: O tej godzinie należy jeść śniadanie. To najlepsza pora dla Twojego organizmu

Omlet – danie nie tylko na śniadanie!

Czyszczenie tostera - ten trik ułatwia sprzątanie

Jak wyczyścić opiekacz w środku? Aby nie wybrudzić tostera, możemy użyć papieru do pieczenia zginając go na pół i właśnie tak piec kanapki. Wówczas wszelkie zabrudzenia jak okruszki czy roztopiony ser, zostaną na papierze, a my będziemy cieszyć się czystym opiekaczem. Jeśli jednak kładziemy tosty bezpośrednio do tostera, musimy liczyć się z prawdziwym bałaganem! Spokojnie, to da się posprzątać. Wnętrze tostera najlepiej jest czyścić za pomocą miękkiego pędzelka, szczoteczki lub mniejszej delikatnej gąbeczki. Jest jeszcze jeden patent, który pokochali Polacy. Do opiekacza należy włożyć listek ręcznika papierowego, a następnie popsikać go wodą, co widać bardzo dobrze na instrukcji poniżej. Znaliście ten sposób?

ZOBACZ TAKŻE: Babciny patent na świeże i czyste ścierki kuchenne. Pranie w pralce nie wystarczy!

Jaką panią domu jesteś?

Pytanie 1 z 10
Mają przyjść do Ciebie goście, kiedy i w jaki sposób zaczynasz przygotowania?