Gęsia Dycha

i

Autor: Emilia Czerniejewska

III "Gęsia Dycha" - zapisy już trwają

2024-03-04 18:58

Trzecia edycja biegowych zawodów Gęsia Dycha w Ślesinie przed nami. Zapisy już ruszyły. W tym roku będzie można rywalizować w biegach oraz nordic walking.

Z września na kwiecień, została przeniesiona 'Gęsia Dycha". Trzecia edycja biegowych zawodów w Ślesinie, odbędzie się już 28 kwietnia. Miłośnicy rywalizacji, będą mieli do pokonania 10 kilometrów w biegu, a lubiący nordic walking, dystans 5 kilometrów.

Naprawdę świetna, świetna impreza. Przesunięta w tym roku, będzie pod koniec kwietnia, więc ten termin, też ma znaczenie, bo mam takie sygnały, że gdzieś tam, też odbywa się jakiś bieg i niektóre osoby, chciałyby też u nas być.

Powiedział nam burmistrz Ślesina, Mariusz Zaborowski i dodał, że impreza wpisała się już w kalendarz ślesińskich wydarzeń i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W drugiej edycji, wzięło udział o 50 procent więcej zawodników, niż rok wcześniej.

Mamy nowe pomysły na tą imprezę, coś się tam zadzieje, będą fajne niespodzianki, będzie fajnie. Ja wszystkich serdecznie zapraszam, działamy, robimy, będzie super impreza. Można już się zapisywać.

Także i w tym roku zaplanowano zawody dla dzieci. Szczegółowe informacje znajdziecie w internecie wpisując "Gęsia dycha" 2024.