paznokcie

i

Autor: canva.com

PAZNOKCIE

Żelowe naklejki na paznokcie UV to nowa moda wśród kobiet. Jak ich używać i gdzie je kupić?

2024-04-05 14:07

Paznokcie w naklejce to innowacyjna technologia, która pozwala uzyskać idealny manicure w zaledwie 15-20 minut! Łatwa aplikacja bez zalewania skórek, profesjonalny wygląd utrzymujący się do dwóch tygodni i oszczędność czasu oraz pieniędzy. Sprawdź czym są żelowe naklejki na paznokcie UV. To prawdziwy hit wśród kobiet!

Naklejki żelowe na paznokcie do lampy, to nowość która skradła serca wielu kobiet. Co to takiego? Jak używać naklejki żelowe na paznokcie? W dzisiejszych czasach branża kosmetyczna stale ewoluuje, wprowadzając innowacyjne rozwiązania, które zaskakują nawet najbardziej doświadczonych ekspertów. Żel, hybryda, akryl, lakiery 5w1, utwardzacze i... naklejki. Nie są to jednak zwyczajne nalepki na paznokcie, lecz naklejane żelowe paznokcie, które w mgnieniu oka można zrobić w domu. To najnowszy hit, który zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród klientek. Nie dość, że naklejki to ogromna oszczędność czasu, to jeszcze łatwa aplikacja bez zalewania skórek i łatwe usuwanie. 

Zagraniczne role Marcina Dorocińskiego, o których nie wiedziałeś | To Się Kręci #28

Żelowe naklejki na paznokcie UV - jak używać?

Naklejki żelowe na paznokcie to prawdziwy hit. Dzięki nim można zaoszczędzić pieniądze na wizycie u kosmetyczki i można je zrobić szybko w domowym zaciszu. Do każdego opakowania żelowych naklejek powinna być dołączona instrukcja. Jeśli jednak jej nie ma, najprościej znajdziemy toutorial na YouTubie. Poniżej w kilku krokach opisujemy, jak założyć żelowe naklejki na paznokcie UV:

  • Nadaj pożądany kształt swoim paznokciom
  • Usuń pył i odtłuść płytkę
  • Nałóż bazę
  • Przymierz naklejki do paznokci i dopasuj ich szerokość do płytki
  • Odklej naklejkę i przyłóż zaokrąglony koniec do nasady paznokcia
  • Następnie wygładź ją gumowym kopytkiem lub patyczkiem uważając, aby nie powstały zagięcia i pęcherzyki
  • Nałóż top i wysusz paznokcie w lampie

Pamiętaj, że nadmiar naklejki na szczycie paznokcia można spiłować pilnikiem kierując go ruchem z góry na dół. 

ZOBACZ TAKŻE: Jak przestać obgryzać paznokcie? Zawodne triki dla dzieci i dorosłych

Żelowe naklejki na paznokcie UV - gdzie kupić?

Gdzie można kupić naklejki żelowe na paznokcie? Jeśli jesteście zainteresowane tematem, mamy odpowiedź, która na pewno Was zadowoli. Żelowe naklejki dostaniecie na Allegro, a także w drogerii Rossmann, Hebe i Super-Pharm. Ich ceny wahają się od około 35zł w górę.