kobieta

i

Autor: Canva

Styl Życia

Marzysz o piegach? Zrobisz je w kilka minut! Mamy sprawdzony sposób

2024-01-22 11:24

Piegi są obecnie bardzo pożądaną cechą urody. Niestety, nie u wszystkich występują one naturalnie. Jednak nic straconego. Brązowe, urocze plamki na twarzy można wykonać samemu. I to w naprawdę porosty sposób. Dzięki niemu Twoja twarz nabierze nowego, świeżego wyglądu.

Przez długi czas wiele osób traktowało piegi jako niedoskonałość, której należy się pozbyć. brązowe plamki na twarzy ukrywane były pod grubą warstwą makijażu. Zarówno kobiety jak i mężczyźni wydawali spore sumy na kremy, które rzekomo miały zmniejszyć ich widoczność. Niektórzy nawet poddawali się rozjaśniającym zabiegom kosmetycznym. Na szczęście te czasy są już za nami. Dzisiaj brązowe ciapki na twarzy są urodowym hitem, który podbija wybiegi i wiosenno-letnie stylizacje. Urocze piegi na nosie, policzkach, a nawet na czole to marzenie wielu osób. Okazuje się, że można je zrobić samemu! I to w taki sposób, by wyglądały naturalnie. Poznaj nasz sposób na piegi, które oczarują wszystkich Twoich bliskich.

Mata śpiewa disco polo? | Dokończ Piosenkę #1

Sztuczne piegi - jak zrobić?

Marzysz o twarzy usianej drobnymi kropkami? A może chcesz zobaczyć, jak wyglądałabyś w odrobinę odmienionej wersji? Mamy dla Ciebie znakomity sposób na piękne piegi! Wiele osób decyduje się na to, by zrobić je za pomocą makijażu. W tym celu wykorzystuje kredkę do oczu lub brwi, hennę, eyeliner, czy cień do powiek. Jest również inna technika, która może okazać się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

Sztuczne piegi - spray na odrosty

Ten sposób podbija sieć. Spryskaj twarz brązowym sprayem do ukrywania odrostu na włosach. Pamiętaj jednak, że makijaż powinien obejmować te miejsca, gdzie naturalnie mamy do czynienia z piegami, czyli okolice nosa i policzków. Równie ważne jest to, by nanosić je w sposób przypadkowy. Plamki nie powinny być namalowane regularnie. Wręcz przeciwnie.