fontanna Action

i

Autor: canva, screen z Instagram/maaarysiiia

OGRÓD MARZEŃ

Fontanna z Action to totalny hit do ogrodu. Jak ją zaaranżować? Tym inspiracjom nie można się oprzeć

2024-06-14 14:02

Aranżacja ogrodu na wiosnę dodaje ogromnego uroku. Robotę robi nie tylko zielona trawa i kolorowe kwiatki, ale także dodatki jak na przykład oczko wodne lub fontanna. Tym razem ulubiony sklep Polaków - Action, zaserwował swoim klientom perełkę do ogrodu, jaką jest solarna fontanna. Jak ją zaaranżować? Te pomysły spodobają się każdemu!

Fontanna solarna z Action to totalny hit, który znika z półek sklepowych w mgnieniu oka! Nastała wiosna, a krajobraz dostał zastrzyku kolorów. Temperatura za oknem jest bardzo przyjemna, dlatego nic dziwnego, że wiele osób wzięło się za aranżację balkonów i ogrodów - w końcu ludzie mają naturalną skłonność do otaczania się pięknem, a takie miejsca są doskonałą płaszczyzną do wyrażania estetyki. Wiosenna aranżacja przestrzeni na zewnątrz pozwala wyeksponować kolorowe kwiaty, zielone trawniki i bujną roślinność, tworząc wspaniałe wizualne doznania. Nie można jednak zapomnieć także o dodatkach, jak na przykład lampkach solarnych, czy też totalnym hicie jakim jest fontanna z Action. To produkt, który zagościł na regałach w sklepach i w mgnieniu oka zaczął z nich znikać.

Ile kosztuje fontanna solarna w Action? Gadżet do ogrodu nie jest wcale taki drogi jakby mogło się wydawać. Fontanna z Action kosztuje niecałe 30zł i samodzielnie się ją składa. Należy jednak pamiętać, że urządzenie musi stać na słońcu by działało. Jak ładnie zaaranżować fontannę solarną? Te pomysły przypadną ci do gustu!

#MuratorOgroduje: Dalie – co zrobić żeby pięknie rosły?

Fontanna solarna z Action - aranżacje

Jak zaaranżować popularną fontannę z Action? Tutaj nasza kreatywność nie powinna nas ograniczać! Dookoła możemy posadzić kwiaty, umieścić ją w oczku wodnym lub w szerokiej podstawce na kwiatka, którą wypełnimy kamyczkami dekoracyjnymi. Jeśli jednak nie masz pomysłu jak ładnie zaaranżować fontannę solarną z Action, mamy kilka inspiracji, które znajdziesz w galerii poniżej.