podróż, kobieta

i

Autor: canva

wakacje

Akcesoria z Lidla idealne na wakacje 2024. Kupisz je w niskiej cenie!

2024-07-10 14:50

Gdy tylko słońce zaczyna mocniej grzać, nie tracimy czasu – pakujemy samochód i całą rodziną ruszamy na upragnione wakacje. Niezależnie od tego, czy wybieramy się nad malownicze wybrzeże Bałtyku, w majestatyczne Tatry, czy na urokliwe Mazury, kluczem do udanego wypoczynku jest odpowiednie przygotowanie do wyjazdu. Dlatego już od poniedziałku, 8 lipca, w sklepach Lidl Polska oraz online, pojawią się niezbędne akcesoria, które zapewnią komfort naszej podróży.

Podróż rozpoczyna się już od chwili pakowania – to moment pełen ekscytacji i radości, gdy wyobrażenia o nadchodzących wakacjach stają się rzeczywistością. Już od poniedziałku, 8 lipca, w sklepach Lidl Polska będą dostępne walizki marki Wings. Oferta obejmuje walizkę kabinową ABS+ w rozmiarze S (89 zł/szt.), średnią walizkę ABS+ rozmiar M (129 zł/szt.) oraz model dużego rozmiaru L (149 zł/szt.). Każda z nich nie tylko zapewnia doskonałą funkcjonalność, ale także wyróżnia się stylowym designem, zapewniając podróżnym komfort i bezpieczeństwo ich bagaży. Oferta dotyczy sklepów stacjonarnych.

W asortymencie online klienci również znajdą walizki dostosowane do różnych potrzeb podróżnych, np. walizka kabinowa 35 l (199 zł/szt.) idealna do podróży samolotem czy walizka dla dzieci 22 l (89,90 zł/szt.) dedykowana dla młodszych podróżników. Lidl Polska proponuje również plecaki z papieru Kraft (64,90 zł/szt.), dostępne w dwóch modelach. Pierwszy z nich posiada zwijane zamknięcie z regulacją za pomocą zamka błyskawicznego i rzepa do mocowania, pojemną komorę główną z wewnętrzną kieszenią na zamek błyskawiczny oraz dwie małe przegródki. Drugi to uniwersalny plecak z pojemną komorą główną i dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym, wyposażony w komorę z wyjmowanym wkładem piankowym, który pełni funkcję wyściółki lub poduszki do siedzenia.

Tak Rutkowscy będą spędzać lato. "Junior będzie miał bardzo bogate wakacje"

Wyposażenie samochodu na długą podróż

Wakacje, pomimo radości i ekscytacji, często wiążą się z długimi godzinami spędzonymi w samochodzie czy korkami na drodze i ogólnym znużeniem podróżą. Dlatego kluczowe jest wyposażenie się w niezbędniki do auta, które mogą znacząco poprawić komfort jazdy. Na przykład, ładowarka TPA 35 A1 do szybkiego ładowania (41,99 zł/zestaw) zapewni podróżującym spokój, eliminując obawy o brak baterii w urządzeniach elektronicznych oraz rozładowany GPS. Dla dodatkowego komfortu, poduszka podróżna 3D podpierająca kark (34,99 zł/szt.) z mikrokuleczkami, które dopasowują się do kształtu głowy i szyi, zapewni chwilę relaksu w czasie podróży. Natomiast dla rodziców podróżujących z dziećmi, idealnym rozwiązaniem będzie organizer na tylne siedzenie (16,99 zł/szt.), który pomaga utrzymać porządek w samochodzie i jest kompatybilny z wszystkimi standardowymi siedzeniami samochodowymi. Ważnym elementem jest także podróżny zestaw pierwszej pomocy (19,99 zł/zestaw), niezbędny w każdym samochodzie w przypadku nagłych sytuacji.

Kiedy podróżujemy z rodziną, warto pamiętać o zapewnieniu sobie czasu na rozrywkę, zwłaszcza dla dzieci. Drobne gesty, takie jak przygotowanie ulubionych książek czy gier planszowych na długą trasę, mogą uczynić podróż bardziej przyjemną i budzącą pozytywne wspomnienia. Dlatego Lidl Polska w ofercie online proponuje przenośny stolik podróżny (39,99 zł/zestaw), a także różnego rodzaju gry podróżne Playtive (14,99 zł/zestaw).

materiał prasowy

Wakacje 2024 - jak powinieneś je spędzić? Rozwiąż quiz i sprawdź

Pytanie 1 z 10
Co najchętniej robisz w wolnym czasie?