komputer, wyniki

i

Autor: canva

SZKOŁA

Wyniki testów ósmoklasisty 2023 - STRONA NIE DZIAŁA. Co robić?

2023-07-03 8:31

Absolwenci ósmych klas szkoły podstawowej, mają za sobą najważniejszy egzamin w ich młodym życiu, czyli egzamin ósmoklasisty. Uczniowie zmierzyli się z językiem polskim, matematyką i językiem obcym nowożytnym. Wyniki ich testów dostępne będą w poniedziałek 3 lipca. Co zrobić, gdy strona nie działa i nie można się zalogować? Sprawdź co robić w takiej sytuacji.

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2023 ciekawią wszystkich absolwentów, ale także ich rodziców. W końcu to pierwszy tak poważny egzamin w ich młodym życiu, którego wyniki są bardzo ważne podczas rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Młodzież przez trzy dni od 23 do 25 maja włącznie, sprawdzała swoją wiedzę z języka polskiego, matematyki oraz języka obcego nowożytnego. Przypomnijmy, że łącznie w tym roku do testów ósmych klas podeszło około 520 tysięcy osób, w tym ponad 14,4 tysięcy uczniów, którzy są obywatelami Ukrainy. W końcu przyszedł ten dzień i młodzież pozna swoje oficjalne wyniki z testów ósmoklasisty. Gdzie szukać wyników? Co zrobić gdy nie działa strona logowania? Odpowiadamy!

Matura 2023 - rady i patenty dla maturzystów #EwelinaPyta

Strona nie działa - co robić żeby sprawdzić wyniki?

Co robić gdy podczas sprawdzania wyników egzaminu ósmoklasisty strona nie działa? Po pierwsze nie panikuj! Ze względu na sporą liczbę uczniów zdających majowe testy, strona może być przeciążona. Poczekaj chwilę i ponownie odśwież stronę - w końcu się uda. Co jeśli podczas logowania wyskakuje błąd nieprawidłowe dane logowania lub nieprawidłowe hasło i login? W tym przypadku sprawdź, czy na pewno wpisałeś dobry login i hasło, a także zobacz czy nie masz włączonego na klawiaturze CAPS LOCKA. Jeśli nadal masz problemu z logowaniem upewnij się czy przez przypadek nie zmieniłeś klawiatury y na z. Wyniki egzaminu ósmoklasisty będą dostępne w poniedziałek 3 lipca od godziny 8:30.

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2023 - gdzie się zalogować?

Aby sprawdzić wyniki egzaminu ósmoklasisty 2023 należy zalogować się w systemie ZIU. W tym celu potrzebny do zalogowania się jest własny numer PESEL, a także hasło, które nauczyciele rozdawali każdemu na specjalnej kartce w szkole. Zaświadczenia do odbioru będą dostępne w szkole kilka dni po ogłoszeniu wyników.

Sonda
Jesteś zadowolony z wyników egzaminu ósmoklasisty?