arkusz

i

Autor: pixabay.com

SZKOŁA

Egzamin ósmoklasisty 2023 WYNIKI - problemy z logowaniem. Czemu nie można sprawdzić wyników?

2023-07-03 9:22

Młodzież z ósmych klas ma za sobą najważniejszy egzamin, czyli egzamin ósmoklasisty, który trwał aż trzy dni. Uczniowie zmierzyli się z językiem polskim, matematyką i językiem obcym nowożytnym. Kiedy będą dostępne wyniki i jak je sprawdzić? Co zrobić, gdy pojawią się problemy z logowaniem? Sprawdź co robić w takiej sytuacji.

Egzamin ósmoklasisty 2023 przeszedł już do historii. Młodzież przez trzy dni od 23 do 25 maja włącznie, sprawdzała swoją wiedzę z języka polskiego, matematyki oraz języka obcego nowożytnego. Przypomnijmy, że łącznie w tym roku do testów ósmych klas podeszło 520 tysięcy osób - w tym ponad 14,4 tysięcy uczniów, którzy są obywatelami Ukrainy. Po gorącym maratonie z egzaminami, uczniowie z niecierpliwością wyczekują wyników. Kiedy i gdzie będą dostępne? Jak je sprawdzić? Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2023 będą dostępne w poniedziałek 3 lipca 2023 roku. Co jeśli wystąpią problemy z logowaniem?

Wpadki w szkołach, sztuczki na ściąganie - Ewelina pyta i nie błądzi #1

Egzamin ósmoklasisty 2023 - gdzie sprawdzić WYNIKI?

Gdzie sprawdzić wyniki egzaminu ósmoklasisty 2023? Uczniowie będą mogli sprawdzić je drogą elektroniczną, poprzez zalogowanie się na indywidualne konto w systemie ZIU. W tym celu potrzebny do zalogowania się jest własny numer PESEL, a także hasło, które nauczyciele rozdawali każdemu na specjalnej kartce w szkole.

Egzamin ósmoklasisty 2023 WYNIKI - problemy z logowaniem

Chcesz sprawdzić wyniki egzaminu ósmoklasisty, ale masz problemy z logowaniem? Spokojnie, nic złego się nie dzieje. Jeśli strona długo się wczytuje lub po prostu nie działa, to prawdopodobnie jest przeciążona. Należy chwilę odczekać i zalogować się ponownie. Pamiętaj również by wpisać poprawny login i hasło, jeśli popełnisz błąd lub przekręcisz cyferkę numeru PESEL, również Twoje logowanie może zakończyć się niepowodzeniem.

Nie pamiętasz hasła do swojego konta lub zgubiłeś karteczkę, którą otrzymałeś od nauczyciela w szkole? To żaden problem. W razie zgubienia hasła do serwisu OBIEG, które potrzebne jest do sprawdzenia wyniku egzaminu ósmoklasisty, należy zgłosić się do dyrektora szkoły, który ma możliwość ponownie go wygenerować.

Sonda
Czy egzamin ósmoklasisty to dobry pomysł na sprawdzenie wiedzy ucznia?