komputer, wyniki

i

Autor: canva

MATURA

Wyniki matury 2024 - STRONA NIE DZIAŁA. Co robić? Dlaczego nie można się zalogować?

2024-07-09 8:31

Tegoroczni maturzyści mają za sobą najważniejszy egzamin w ich życiu, czyli egzamin dojrzałości. Absolwenci szkół średnich przez kilka dni mierzyli się z arkuszami nie tylko na poziomie podstawowym, ale także i rozszerzonym. Co zrobić, gdy strona do sprawdzenia wyników nie działa i nie można się zalogować? Sprawdź co robić w takiej sytuacji.

Wyniki matury 2024 ciekawią wiele osób, nie tylko absolwentów szkół średnich, ale także ich nauczycieli, rówieśników i oczywiście rodziców. W końcu to jeden z poważnych egzaminów w ich życiu, a wyniki są niesamowicie ważne w procesie rekrutacji na studia wyższe. Abiturienci przez kilka tygodni, dokładnie od 7 do 24 maja mierzyli się z wieloma arkuszami i zadaniami. Na początku czekały na nich obowiązkowe podstawy z języka polskiego, matematyki i języka obcego nowożytnego. W końcu przyszedł ten dzień i maturzyści pozna swoje oficjalne wyniki z egzaminów dojrzałości. Gdzie szukać wyników matur 2024? Co zrobić gdy nie działa strona logowania?

ESKA2: Tak wyglądała Viki Gabor na początku kariery. Teraz nie może patrzeć na swoje stare zdjęcia!

Strona nie działa - jak sprawdzić wyniki matur 9.07.2024?

Co robić gdy podczas sprawdzania wyników matury 2024 strona nie działa? Bądź spokojny i nie panikuj! Ze względu na sporą liczbę osób zdających majowe egzaminy, strona może być przeciążona. Poczekaj chwilę i ponownie odśwież stronę. Co jeśli podczas logowania wyskakuje błąd nieprawidłowe dane logowania lub nieprawidłowe hasło i login? W tym przypadku dokładnie sprawdź, czy na pewno wpisałeś dobry login i hasło, jakie otrzymałeś w szkole, a także zobacz czy nie masz włączonego na klawiaturze CAPS LOCKA lub przełączonej klawiatury z Y na Z. Jeśli nadal nie możesz się zalogować lub zgubiłeś hasło, zadzwoń do sekretariatu szkolnego.

Wyniki tegorocznej matury zostaną opublikowane na stronach Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych w dniu 9 lipca 2024 roku od godziny 8:30.

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy jest poprawka matury 2024? Jakie podanie złożyć?