szkoła

i

Autor: pixabay.com

Wyniki Egzamin Ósmoklasisty 2022 - strona nie działa. Co się stało?

2022-07-01 9:55

Na ten dzień czekał każdy ósmoklasista. To właśnie w piątek 1 lipca pojawią się w sieci oficjalne wyniki tegorocznych egzaminów ósmych klas. Uwaga, niektórzy mogą mieć problemy ze stroną lub z zalogowaniem się. Co w takiej sytuacji zrobić? Co się stało ze stroną i kiedy się naprawi?

Egzamin Ósmoklasisty 2022 - strona nie działa. Co się stało? Dlaczego nie można się zalogować? Egzamin ósmoklasisty przeszedł już do historii, a młodzież nie może doczekać się oficjalnych wyników swoich testów. Powód? To nie tylko ciekawość, ale także przepustka na dalszą edukację w wymarzonej szkole ponadpodstawowej. Przypomnijmy, że w tym roku egzamin ósmoklasisty trwał od 24 do 26 maja, a do testów podeszło ponad 502 600 uczniów z prawie 12 600 szkół. To jednak nie koniec. Do egzaminów przystąpiło także około 7 150 uczniów, którzy są obywatelami Ukrainy. W końcu przyszedł ten dzień, gdy każdy z nich pozna oficjalne wyniki testów. Co zrobić jeśli przy zalogowaniu wystąpi błąd? Dlaczego strona nie działa?

Szybkie pytania - Cleo

Wyniki Egzaminu Ósmoklasisty 2022 - nie można się zalogować

Dlaczego nie można się zalogować, żeby sprawdzić wyniki egzaminu ósmoklasisty? Po pierwsze strona może być przeciążona, dlatego może się zawieszać lub wolniej się ładować. Należy to odczekać i spróbować ponownie wejść na stronę. Co w sytuacji, gdy wpisujemy poprawny login i hasło, a witryna dalej nie chce nas przepuścić? Upewnij się, że podczas logowania podałeś poprawne dane. Sprawdź czy nie jest włączony caps lock oraz czy przez przypadek nie zmieniłeś klawiatury y na z. Wyniki egzaminu ósmoklasisty będą dostępne w piątek 1 lipca od godziny 10:00.

ZOBACZ TAKŻE: Egzamin ósmoklasisty 2022 WYNIKI - problemy z logowaniem. Czemu nie można sprawdzić wyników?

Wyniki Egzaminu Ósmoklasisty 2022 - strona nie działa

Strona z wynikami egzaminu ósmoklasisty nie działa. Co robić w takiej sytuacji? Po pierwsze, bądź spokojny. Strona na której można sprawdzić wyniki z pewnością jest przeciążona, ze względu na zainteresowanie uczniów, dlatego może wystąpić niespodziewany błąd. Odczekaj chwilę i odśwież ją ponownie. Strona z wynikami wyniki.edu.pl na pewno wkrótce zadziała.

Sonda
Jak ci poszedł egzamin ósmoklasisty 2022?