Włochy Mistrzami Europy. Podusmowanie EURO 2020

i

Autor: Han Yan/Xinhua News/East News Włochy Mistrzami Europy. Podusmowanie EURO 2020

Włochy Mistrzami Europy. Podsumowanie EURO 2020

2021-07-12 12:53

Zakończyło się EURO 2020. Reprezentacja Włoch pokonała w rzutach karnych Anglię. Italia po raz drugi w historii mogła wznieść puchar Mistrzostw Europy. Artur Jarząbek postanowił podsumować ten turniej w swoim programie SuperNova w samo południe.

Włochy Mistrzami Europy. Podsumowanie EURO 2020. Wiele osób od początku uważało, że turniej organizowany w dziesięciu państwach nie będzie sprawiedliwy, oraz że zabije to klimat, który mogliśmy, chociażby znać z Euro 2012. Przed samym finałem do błędu przyznał się nawet prezes UEFA Aleksander Ceferin, jeśli chodzi o moją opinię, to nie będę popierał już takiego pomysłu. Włosi w trzech z czterech meczach fazy grupowej byli zmuszeni rozegrać dogrywkę, w półfinale i finale mecze kończyły się po konkursach rzutów karnych. Jak komentują internauci na naszym Facebooku, To był bardzo dziwny turniej.

Jak chronić się przed Słońcem? Stosuj te sposoby, by zachować zdrowie latem [GALERIA]

Finał Euro 2020 tuż tuż. Tymczasem Robert Lewandowski zobaczył dzieci grające w piłkę i… | Futbologia

Włochy Mistrzami Europy. Podsumowanie EURO 2020

Artur Jarząbek Postanowił podsumować Mistrzostwa Europy w piłce nożnej w swoim programie Supernova w samo południe. Do rozmowy zaprosił szefa działu sportowego Super Expressu, Przemka Ofiarę oraz człowieka który spędził z reprezentacją Polski kilka tygodni Michała Skolimowskiego. Ofiara stwierdził, że ten finał był idealnym zwieńczeniem wspaniałego turnieju EURO 2020, akcja za akcję do ostatniej minuty dogrywka, karne i Włosi którzy wywieźli z Wembley puchar za zwycięstwo. Gigantem okazał się Gianluigi Donnarumma, i zasłużenie został wybrany najlepszym piłkarzem Turnieju. Italii to zwycięstwo w pełni się należało.

Anglia - Włochy. FINAŁ EURO 2020 na Wembley [MEMY, BRAMKI, WYNIK]

Skolimowski opowiedział o tym jak EURO wyglądało od kuchni w polskiej bazie szkoleniowej. Kontakt z zawodnikami był ograniczony do minimum. Szansy na rozmowę sam na sam z piłkarzem i jakiś ekskluzywny materiał nie było. Zastawały tylko i wyłącznie codzienne konferencje. Niestety piłkarze byli bardzo odizolowani od kibiców i dziennikarzy. Całej rozmowy możecie posłuchać poniżej.