WhatsApp

i

Autor: canva.com

TECHNOLOGIA

WhatsApp wprowadza zmiany! Teraz będziesz mógł edytować wysłaną wiadomość

2023-07-20 14:27

WhatsApp to jeden z popularniejszych komunikatorów w naszym kraju, który służy nie tylko do pisania, ale także do dzwonienia. Teraz okazuje się, że jego twórcy postawili na zmiany, które mogą spodobać się użytkownikom! To wyczekiwana od dawna funkcja.

Najnowsze zmiany WhatsApp ucieszą wielu użytkowników. Co się zmieniło? Twórcy aplikacji po raz kolejny zadbali o to, by użytkownicy byli zadowoleni. WhatsApp to jeden z popularniejszych komunikatorów na świecie. i choć zdecydowanie rządzi Messenger, to coraz więcej osób decyduje się na pobieranie zielonej aplikacji do dzwonienia, wysyłania zdjęć, filmów i wiadomości. Teraz okazuje się, że WhatsApp wprowadził zmiany, które ucieszą dosłownie każdego! Pierwsza nowość to wysyłanie wiadomości do kogoś, kogo numeru nie mamy zapisanego w telefonie. Wcześniej zanim użytkownik wysłał do takiej osoby wiadomość, musiał w pierwszej kolejności zapisać ją w kontaktach. Teraz zamiast tego rozpoczniemy nowy czat, a następnie w pasku wyszukiwania po wpisaniu numeru telefonu pojawi się bezpośrednio przycisk Czat. To jednak nie koniec nowości od WhatsAppa!

Inflacja wykończy Polaków, a 800 + zniechęci do nauki? #EwelinaPyta

WhatsApp - edytowanie wysłanych wiadomości

Kolejną nowością w aplikacji WhatsApp jest edycja wysłanych już wiadomości. Jak to zrobić? To banalnie proste! W sytuacji, gdy zrobisz błąd lub po prostu zmienisz zdanie, możesz edytować, to co napisałeś. W tym celu wystarczy tylko w ciągu piętnastu minut od wysłania wiadomości długo ją nacisnąć i wybrać z menu opcję "edytuj". Zmodyfikowane wiadomości będą wyświetlane z opisem "edytowano", więc użytkownik do którego wysłaliśmy tę wiadomość, będzie wiedział, że doszło do poprawki, ale nie zobaczy historii jej edycji. Jeśli nie masz na swoim WhatsAppie powyższych funkcji, zaktualizuj aplikację i włącz ją ponownie.

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?