facebook messenger

i

Autor: pixabay.com

AWARIA

Messenger NIE DZIAŁA. Co robić gdy jest awaria aplikacji?

2023-10-28 11:36

Awaria messengera mocno irytuje jego użytkowników. Co się stało? Dlaczego Messenger nie działa? Sprawdź, co robić w sytuacji, gdy popularny komunikator internetowy napotka problem.

Awaria Messengera trwa, a użytkownicy zgłaszają problem w internecie. W ostatnim czasie komunikator do rozmów online napotyka małe awarie. Użytkownicy irytują się, ponieważ ich rozmowy z bliskimi są ucinane i nie mogą ich dokończyć. Pojawiające się i znikające wiadomości na Messengerze, brak powiadomień że ktoś wysłał wiadomość lub pojawiające się powiadomienia zupełnie niepotrzebnie. Jeszcze inni gdy chcą wejść na Messengera, widzą komunikat, że aplikacja w języku polskim nie działa. Co robić w sytuacji gdy Messenger ma awarię? Jak ją naprawić? Właściciele komunikatora przepraszali wielokrotnie za utrudnienia, tłumacząc, że aktualizują oraz wprowadzają nowe funkcje, jednak problem z apką pojawia się co chwilę.

Małgorzata Tomaszewska i jej Samojed w studiu Radia Supernova

Messenger - awaria. Co robić?

Dlaczego Messenger nie działa? Co robić w takiej sytuacji? Po pierwsze sprawdź, czy masz zaktualizowaną wersję aplikacji. Jeśli nie wykonaj ją i być może problem zostanie rozwiązany. Jeśli nadal nie możesz uruchomić aplikacji, wyłącz i włącz telefon lub sprawdź pamięć podręczną swojego urządzenia, a następnie ją wyczyść. Co robić gdy nie pojawia się dymek czatu Messengera, ani powiadomienie w górnym pasku smartfona, że ktoś do nas napisał? Problemy z komunikatorem najprawdopodobniej wynikają z modernizacji aplikacji i wprowadzania do niej nowych funkcji. Problem powinien rozwiązać się sam. 

Co jeśli wiadomości, zdjęcia lub głosówki nie dochodzą do drugiej osoby? Sprawdź czy masz dobre połączenie z internetem i zasięg. Jeśli wypróbowałeś wszystkie inne sposoby rozwiązywania problemów, odinstaluj i zainstaluj Messengera ponownie. Taki ruch przywróci "stan fabryczny" i może rozwiązać niektóre problemy z aplikacją i jej danymi.

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?