Targi Książki i Mediów Vivelo 2023 już w maju na PGE Narodowym!

i

Autor: materiały prasowe Majowe Targi Książki i Mediów odbędą się na PGE Narodowym

Targi Książki i Mediów VIVELO 2023 - program, bilety, atrakcje targów w Warszawie

2023-04-20 14:32

Tradycyjna, papierowa książka spotka się najnowocześniejszymi formami przekazu. A to wszystko pod hasłem #ŁączyNasKsiążka. Targi Książki i Mediów VIVELO 2023 to wydarzenie, które już teraz warto zapisać w swoim kalendarzu. Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy?

Targi książki w Warszawie 2023

Wyjątkowe strefy, możliwość spotkania z autorami książek, lektorami audiobooków, podcasterami oraz booktokerami. Program Targów Książki i Mediów VIVELO 2023 obfituje w atrakcje zarówno dla czytelników pochłaniających dziesiątki papierowych publikacji rocznie, jak i tych, którzy nowoczesne formy audio czy wideo przedkładają ponad tradycyjne czytelnictwo. W programie wydarzenia atrakcje dla siebie znajdą zarówno dojrzali czytelnicy o sprecyzowanym guście literackim, jak i najmłodsi, którzy przygodę z książką zaczynają na kolanach swoich rodziców. Co będzie można znaleźć w poszczególnych strefach podczas Targów Książki i Mediów VIVELO 2023? Odsłaniamy karty i przedstawiamy Wam dwie z naszych wyjątkowych stref.

Najlepsi autorzy na Targach Książki i Mediów VIVELO

Targi Książki i Mediów VIVELO 2023 #mamatatadziecko

Miejsce, w którym spotkać można Kicię Kocię i Harrego Pottera. To będzie wspólna, kreatywna i edukacyjna przestrzeń dla dzieci i ich opiekunów w każdym wieku. Strefa #mamatatadziecko to nie tylko ulubieni bohaterowie książek, zarówno dla maluchów, jak i dla starszej młodzieży. A spotkać tu będzie się można jednocześnie z Kicią Kocią jak i Harrym Potterem oraz wieloma innymi postaciami z książek takich wydawnictw jak Natuli, Media Rodzina czy Dwie Siostry. Ta przestrzeń Targów Książki i Mediów VIVELO 2023 będzie w całości przystosowana również dla rodziców z maluchami.

Znajdziecie tu parking dla wózków oraz miejsce do przewinięcia i nakarmienia malutkiego dziecka. Większe maluchy czy przedszkolaki w tym czasie będą mogły wziąć udział we wspólnym czytaniu na dywanie czy twórczych animacjach i teatrzykach. Z kolei dla rodziców i opiekunów przygotowaliśmy prelekcje i warsztaty zgodne z najnowszymi parentingowymi trendami. W planach są między innymi pokaz chustonoszenia, warsztaty logopedyczne, mindfullnes dla mam i dzieci czy warsztaty o ważności.W strefie #mamatatadziecko miejsce dla siebie znajdzie również młodzież szkolna dzięki warsztatom książkowym, wpisującym się w dzisiejsze trendy. Spotkać tu będzie można wydawnictwa i media dla dzieci i młodzieży.

Targi Książki i Mediów VIVELO 2023 #audio

Spotkania z producentami podcastów, z podcasterami, platformami streamingowymi oraz tajniki tworzenia audiobooków. Strefa #audio będzie wyjątkowym i nowoczesnym miejscem podczas Targów Książki i Mediów VIVELO 2023. Jak zacząć przygodę z własnym podcastem? Jaki sprzęt jest do tego potrzebny? Czy montaż ścieżek audio to skomplikowany i mozolny proces, a może nauczyć się tego może każdy?

W jednym miejscu znajdziecie takie formy jak audiobooki, podcasty, oprogramowanie audio, aplikacje czy e-booki. Media przyszłości oraz metawersum w jednej przestrzeni podczas Targów Książki i Mediów VIVELO 2023. Platformy streamingowe, świat e-booków czy audiobooków. Najnowsze oprogramowania audio oraz aplikacje potrzebne zarówno do odtwarzania i słuchania, jak i tworzenia własnych treści multimedialnych. Nie zabraknie też spotkań zarówno z lektoram, jak i autorami oraz podcasterami. Wśród nich znajdą się takie nazwiska jak Alek Rogoziński, Paulina Holz czy Urszula Dudziak.

Targi Książki i Mediów Vivelo 2023 już w maju na PGE Narodowym!

i

Autor: materiały prasowe Strefa #audio będzie wyjątkowym i nowoczesnym miejscem podczas Targów Książki i Mediów 2023

Targi książki już w maju w Warszawie

Targi Książki i Mediów VIVELO 2023 odbędą się w dniach 18-21 maja w przestrzeni PGE Narodowego pod hasłem #ŁączyNasKsiążka. Wszystkie strefy w trakcie Targów znaleźć będzie można po hashtagach: #dzieńdobry, #mamatatadziecko, #booktok, #gaming, #wystawcy, #scenagłówna, #audio, #lifestyle, #szkoła, #spotkajautora, #lifecooking, #agenciliteraccy. Bilety do nabycia już wkrótce, a szczegóły znajdziecie na targivivelo.pl oraz w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram oraz TikTok.