Tak się rozbraja miny w Ukrainie! To wideo jest hitem sieci

i

Autor: Kadr z filmu Ukrainian civilians drive over mines left by Russian z kanału YouTube 3W Daily Tak się rozbraja miny w Ukrainie! To wideo jest hitem sieci

Tak się rozbraja miny w Ukrainie! To wideo jest hitem sieci

2022-04-03 9:45

Rosyjskie wojska robią absolutnie wszystko, aby życie obywateli Ukrainy było koszmarem. Na przelotowej trasie w rejonie kijowa postanowilili rozłożyć kilkadziesiąt min. Okazuje się, że wojska Ukraińskie poradziły sobie z tym zawodowo!

Wojska rosyjskie powoli wycofują się z niektórych obszarów Ukrainy. Jednak zostawiają za sobą miny przeciwczołgowe. Do sieci trafiło nagranie, w którym widać jak zwykli cywile przejeżdżają obok min i absolutnie nic sobie z tego nie robią. W sieci pojawiły się już komentarze, że jest to ukraiński curling. Co ciekawe, w internecie pojawił się kolejny materiał wideo, który pokazuje jak Ukraińscy żołnierze usuwają miny w mostu. To co robią, wzbudziło ogromny uśmiech wśród internautów.

Morze na L istnieje? Takie pytanie padło w Poranku SuperNovej!

SZYBKIE PYTANIA - B.R.O

Ukraiński curling - żołnierze usuwają miny z mostu

Ukraińscy żołnierze, którzy zostali wytypowanie aby rozminować most niedaleko Kijowa stosują wyszukaną metodę saperską. Mianowicie spychają miny nogą, wyrzucając je na pobocze.