Sylwia Peretti

i

Autor: AKPA

TO SMUTNE

Sylwia Peretti wraca do śmierci syna. Opublikowała wzruszające nagranie. "Miejsce matki jest przy dziecku"

2023-12-18 9:09

W lipcu bieżącego roku świat show-biznesu na chwilę się zatrzymał. W tragicznym wypadku samochodowym zginął syn Sylwii Peretti, znanej celebrytki z programu "Królowe życia". Dziś na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia, zrozpaczona kobieta opublikowała nagranie i pamięcią wróciła do swojego ukochanego dziecka. Ciężko się nie wzruszyć.

Sylwia Peretti przeżywa niewyobrażalną tragedię. Jej jedyny syn zginął w tragicznym wypadku samochodowym przy moście Dębnickim w Krakowie w lipcu 2023 roku. Zrozpaczona celebrytka na długo zniknęła z mediów i pogrążyła się w żałobie, a jej menadżer informował, że kobieta jest w złym stanie emocjonalnym. Jednak od jakiegoś czasu na social mediach celebrytki znanej widzom z programu "Królowe życia", można było zobaczyć jak pojawiają się nowe posty. Wszystkie dotyczą oczywiście jej zmarłego syna Patryka, a wpisy smutnej matki rozdzierają serce. Pomimo ogromnej tragedii, Sylwia Peretti znalazła w sobie siły, by uczcić swojego syna biorąc udział w charytatywnej akcji. To właśnie wraz z Patrykiem w poprzednich latach organizowała przedsięwzięcie #PaczkaPeretki, którą pomagała wychowankom Domów Dziecka oraz seniorom. 

Radio Eska: Sylwia Peretti w pierwszym wywiadzie po śmierci syna: stałam się ofiarą

Sylwia Peretti przerywa milczenie. Na najnowszym nagraniu pokazała Patryka

Sylwia Peretti pogrążona jest w głębokiej żałobie. Choć nadal jest jej bardzo ciężko, wzięła sprawy w swoje ręce i nie zapomniała o potrzebujących osobach organizując kolejną akcję Paczka Peretki, która zakończyła się sukcesem. W związku z tym na Instagramie celebrytki w niedzielny wieczór 17 grudnia, pojawiło się podsumowanie charytatywnej akcji w której rok temu pomagał jej syn Patryk. Kobieta w najnowszym wpisie nie ukrywa, że wszystko wymagało od niej dużego wysiłku:

- Gdyby nie Mikołaj, nie miałabym szans, by to udźwignąć... Każdy list od dziecka, każda paczka, która od Was przychodziła, później reakcje dzieci, czy przytulaski... To momenty, pomiędzy poddaniem się, a sprawdzaniem ile jeszcze mogę znieść... - czytamy na Instagramie Sylwii Peretti.

W dalszej części wzruszającego wpisu, Sylwia Peretti powiedziała głośno o swoich odczuciach, które towarzyszyły jej podczas akcji, którą dotychczas prowadziła ze swoim ukochanym synem:

- Toczyłam ogromną walkę, sama ze sobą. Nadal to robię.. Wiem, że ten, kto nie przeżył takiej ciemności jaka mnie teraz otacza, nie zrozumie jak kończy się życie za życia.  Dlatego dziś, życzę Wam na te Święta, aby u Was nigdy nie zgasło światło... Miejsce matki zawsze jest przy dziecku. Czas pokaże, czy o jednym skrzydle nauczę się latać...

Łamiący za serce wpis znalazł się pod nagraniem podsumowującym tegoroczną akcję Paczka Peretki. Na krótkim wideo widać Mikołaja, który wręcza prezenty dzieciom, a także Sylwię Peretti. Na nagraniu nie zabrakło także syna celebrytki, Patryka. W ostatnich minutach pojawiają się jego czarno-białe zdjęcia, które zostały zrobione podczas charytatywnej akcji w poprzednich latach.