Ryszard Terlecki zakażony koronawirusem. Z kim miał kontakt? Czy rząd podda się izolacji?

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS / EAST NEWS Ryszard Terlecki zakażony koronawirusem. Z kim miał kontakt? Czy rząd podda się izolacji?

Ryszard Terlecki zakażony koronawirusem. Z kim miał kontakt? Czy rząd podda się izolacji?

2021-11-16 12:19

We wtorek, 16 listopada 2021 roku, został potwierdzony pozytywny wynik testu na koronawirusa u Ryszarda Terleckiego. Wicemarszałek sejmu w ciągu ostatnich dni miał kontakt z bardzo wieloma politykami, w szczególności z Prawa i Sprawiedliwości. Czy to oznacza, że cały rząd będzie musiał poddać się kwarantannie?

Ministerstwo Zdrowia w komunikacie we wtorek, 16 listopada 2021 roku podało, że w Polsce stwierdzono 16 590 potwierdzonych przypadków zakażeniem koronawirusem. Z powodu Covid-19 zmarły 282 osoby. Najwięcej osób z pozytywnym wynikiem testu zanotowano w województwie mazowieckim, bo aż 3213, następnie w lubelskim 1830 i małopolskim 1309. Najmniej osób zarażonych jest w lubuskim - 277. Okazuje się, że potwierdzono również koronawirusa u Ryszarda Terleckiego. Jak poinformowało RMF FM, wicemarszałek sejmu otrzymał pozytywny wynik testu. W trakcie ostatnich obrad na Wiejskiej, polityk miał kontakt ze swoimi kolega z klubu parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość. Czy to oznacza, że cały rząd będzie musiał poddać się izolacji?

Kamil Durczok nie żyje. Dziennikarz miał 53 lata

Kamil Durczok nie żyje

Terlecki z pozytywnym wynikiem. Czy rząd podda się izolacji?

Od początku pandemii rząd próbuje walczyć z koronawirusem na wszelkie możliwe sposoby. Jednak i najważniejsze osoby w naszym państwie również są zagrożone zakażeniem. We wtorek, 16 listopada 2021 roku, o poranku pozytywnym wynik otrzymał Ryszard Terlecki. Jak donoszą media, wicemarszałek sejmu miał kontakt między innymi z Elżbietą Witek, a także Jarosławem Kaczyńskim. Czy w związku z tym, że polityk był w sejmie w trakcie swojej choroby, cały rząd z opozycją będzie musiał poddać się izolacji?

Młodzieżowe Słowo Roku 2021 - finałowa dwudziestka znana! Słowa, które powalczą o zwycięstwo

Niestety nie wiadomo czy wszyscy uczestnicy ostatniego posiedzenia sejmu będą musieli poddać się izolacji. Warto przypomnieć, że osoby zaszczepione proszone są o monitorowanie swojego stanu zdrowia przy kontakcie z osobą zakażoną. Jak tylko pojawi się informacja kto będzie musiał poddać się kwarantannie, od razu zaktualizujemy artykuł.