Rosja - Ukraina wojna. Rosyjscy żołnierze już w Kijowie! Bloki na osiedlach są zniszczone

i

Autor: BEATA OLEJARKA SUPER EXPRESS Rosja - Ukraina wojna. Rosyjscy żołnierze już w Kijowie! Bloki na osiedlach są zniszczone

Rosja - Ukraina wojna. Rosyjscy żołnierze już w Kijowie! Bloki na osiedlach są zniszczone

2022-02-25 10:29

Według ostatnich informacji ukraińskich mediów wojska rosyjskie weszły już na teren Kijowa. Zostały ostrzela bloki mieszkalne. Mieszkańcy stolicy Ukrainy masowo chowają się w podziemiach metra. Zagraniczne media donoszą, że został wydany rozkaz zastrzelenia również prezydenta Ukrainy.

Ukraińscy żołnierze nie poddają się i dzielnie walczą w obronie swojego kraju. Rosyjski najeźdźca - bo tak nazywany jest przez obywateli Ukrainy atak Rosji na ich kraj, nie cofnie się przed niczym. Wojska Putina pojawiły się na rogatkach Kijowa przed godziną 10:00 w piątek, 25 lutego 2022 roku. Władze Ukrainy poinformowały, aby mieszkańcy, którzy chcą bronić państwa, niech tworzą koktajle Mołotowa. W dzielnicy Obołoń działają już rosyjscy dywersanci. Przypomnijmy, że agresja militarja Rosji na Ukrainę rozpoczęła się w czwartek, 24 lutego 2022 roku, około godziny 3:50. To właśnie wtedy prezydent Rosji wydał rozkaz do najazdu swoich wojsk na Ukrainę. Ludzi obudziły wybuchy bomb i pocisków.

Wyspa węży Ukraina: nagranie, atak. Do rosyjskiego okrętu wojennego, pierd... się!

Emocje na dworcu w Lublinie. Ukraińcy wracają na objętą wojną Ukrainę

Wojna na Ukrainie - Rosjanie są już w Kijowie!

Agencja AFP poinformowała o tym, że trwają starcia w północnej dzielnicy Kijowa. Rosjanie są w dzielnicy Obołoń. Ministerstwo Obrony Ukrainy apeluje o informowaniu o ruchach wojsk i organizowaniu samoobrony z użyciem koktajli Mołotowa. Ukraińska agencja informacyjna UNIAN poinformowała, że Rosjanie próbują dokonać desantu w dzielnicy Kijowa - Mińskim Masywie.

Syreny w Kijowie o godzinie 10:25, w piątek, 25 lutego 2022 roku, ponownie zawyły. Co oznacza, że wojska Rosyjskie są coraz bliżej centrum stolicy Ukrainy. Po drodze żołnierze Putina zaatakowali budynki mieszkalne w Kijowie.