pol'and'rock festiwal

i

Autor: AKPA

Pol’and’Rock Festival

Rockowy sklep na Pol’and’Rock Festival 2024 to nie ściema. Co będzie można w nim kupić?

2024-07-10 14:45

Pierwsze ściany rockowego sklepu już stoją! W ubiegłym tygodniu rozpoczęła się budowa wyjątkowego obiektu Lidl Polska na terenie lotniska Czaplinek-Broczyno. Uczestnicy Pol'and'Rock Festival będą mogli kupić w nim niezbędne produkty już od 30 lipca. Na festiwalowiczów czekać będzie także specjalna strefa Lidl, gdzie uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił na nietypowym torze przeszkód, zrelaksować się w strefie chill, a także skorzystać z licznych atrakcji.

Rockowa wyspa Lidla po raz 14. na Festiwalu!

Pol’and’Rock Festival startuje w czwartek, 1 sierpnia i potrwa do soboty, 3 sierpnia. Jednak Rockowa Wyspa Lidla będzie gotowa na przyjęcie festiwalowiczów już we wtorek, 30 lipca. Dzięki temu ci, którzy przyjadą na festiwal z wyprzedzeniem, będą mogli zrobić najpotrzebniejsze zakupy na miejscu. Sklep będzie czynny całodobowo aż do niedzieli, 4 sierpnia do godz. 12.00.

W festiwalowym sklepie Lidl będzie można płacić wszystkimi formami płatności, które obowiązują także w regularnych sklepach sieci, zarówno gotówkowo, jak i bezgotówkowo. Na miejscu oprócz standardowych kas do dyspozycji będą także kasy samoobsługowe. Podobnie jak w ubiegłym roku sklep stanie tuż obok pola namiotowego, Małej Sceny i Akademii Sztuk Przepięknych. Prace już ruszyły – szacuje się, że budowa potrwa około miesiąca. Co ciekawe, festiwalowy pop-up będzie liczył 1400 mkw!

Pol’and’Rock Festival - 10 występów, które przeszły do historii imprezy

Czego jeszcze mogą spodziewać się festiwalowicze w tym roku?

Rockowa Wyspa Lidla będzie widoczna z daleka – oprócz sklepu znajdzie się na niej strefa atrakcji Lidl Polska, która będzie czynna przez cały czas trwania Pol'and'Rock Festival. Odwiedzający będą mogli spróbować swoich sił na nietypowym torze przeszkód lub zrelaksować się w specjalnie przygotowanej strefie chill. Dodatkowo na terenie Rockowej Wyspy Lidla będą dostępne wyjątkowe gadżety, konkursy z nagrodami oraz rockowo-lidlowe tatuaże tymczasowe.

Lidl Polska gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy już 15 lat! Sieć jest z WOŚP nie tylko podczas corocznych zbiórek. By podziękować wolontariuszom i klientom za ich wielkie zaangażowanie w pomoc, Lidl Polska angażuje się w tworzenie tego wyjątkowego festiwalu! Dotychczas dzięki zbiórkom pieniężnym prowadzonym w sklepach Lidl Polska oraz innym działaniom firmy – sieć przekazała na działania WOŚP ponad 39 mln złotych. Rockowa wyspa Lidla będzie czynna od wtorku, 30 lipca aż do 4 sierpnia do godz. 12.00.

materiał prasowy

Sonda
Czy brałeś kiedykolwiek udział w Pol'and'Rock Festival?