szkoła

i

Autor: pixabay.com

koniec roku

Przemówienie wychowawcy na zakończenie roku szkolnego 2024. Co powiedzieć na koniec roku?

2024-06-21 8:32

Zakończenie roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. To ostatni dzień szkoły, podczas którego młodzież odbierze swoje świadectwa i nagrody. Nauczyciele pożegnają się ze swoimi klasami, wygłaszając specjalne przemówienia w salach lub na wielkiej auli. Jesteś pedagogiem i nie wiesz co powiedzieć na zakończenie roku? Gotowe przemówienia znajdziesz poniżej.

Zakończenie roku szkolnego 2023/24 zbliża się wielkimi krokami. Już w piątek 21 czerwca, uczniowie rozpoczynać będą swoje upragnione wakacje. Zanim jednak do tego dojdzie, założą galowe stroje i będą uczestniczyć w uroczystym apelu na terenie swojej szkoły. Następnie każdy odbierze świadectwo z rąk swojego wychowawcy, a ci z najlepszymi wynikami w nauce, będą mogli liczyć także na nagrody za osiągnięcia w nauce i nie tylko. Zakończenie roku szkolnego to nie tylko świadectwa i wyróżnienia, ale także dzień w którym nauczyciele wygłaszają mowę do swoich uczniów. To mowa na zakończenie edukacji, a także ciepłe słowa na całe wakacje. Czego życzyć uczniom na zakończenie roku szkolnego? Jakie przemówienia będą najodpowiedniejsze?

Eska Daje Szkołę - Król Karol

Przemówienie wychowawcy na zakończenie roku szkolnego 2024

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótkie przemówienia z okazji zakończenia roku szkolnego. Nasze autorskie propozycje, znajdziecie poniżej:

__________________________

Drodzy uczniowie, drodzy rodzice! Życzę wszystkim bezpiecznego, spokojnego i udanego wakacyjnego wypoczynku. Dbajcie o siebie, korzystajcie z pięknych chwil i nabierajcie sił do dalszej nauki. Po wakacjach wracajcie wypoczęci i uśmiechnięci, z jeszcze większym zapałem do nauki niż było to w tym roku szkolnym.

__________________________

Ktoś mądry powiedział kiedyś, że życie składa się z powitań i pożegnań. To zdanie możemy z pewnością przytoczyć dzisiaj na zakończeniu roku szkolnego 2021/2022. Nie tak dawno witaliśmy się i był wrzesień, a dzisiaj 24 czerwca rozpoczniecie oficjalnie swoje długo wyczekiwane wakacje! Nadszedł czas pożegnania. Dziękuję Wam za ten wspólny rok, który minął w mgnieniu oka. Było wiele nauki i sprawdzianów, ale było też mnóstwo wspaniałych chwil niezwiązanych z lekcjami i nauką, dlatego śmiało można powiedzieć, że szkoła stała się dla Was drugim domem. Mam nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te chwile z uśmiechem na twarzy!

__________________________

Drodzy Uczniowie! Mamy za sobą 10 wyjątkowych miesięcy, podczas których przyswoiliście ogromną dawkę wiedzy. Jak dobrze wiemy, było to wyjątkowo trudny rok, w którym nie raz trzeba było stawić czoła różnym wyzwaniom, a czasami nawet i przeciwnościom losu. Gratuluję wszystkim, którzy otrzymali promocję do następnej klasy. Życzę Wam dalszych sukcesów i oczywiście niezapomnianych wakacji. Pamiętajcie, że każdy z Was jest niepowtarzalnym, wyjątkowym i wartościowym młodym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach. Niech to przesłanie towarzyszy Wam każdego dnia, daje siłę i pozwala uwierzyć w siebie.

Sonda
Czekasz na zakończenie roku szkolnego?