egzamin, test

i

Autor: canva

matura z angielskiego

Poprawne odpowiedzi z matury język angielski 2024. KLUCZ ODPOWIEDZI, WYNIKI ZADAŃ

2024-05-09 11:07

Matura z języka obcego nowożytnego na poziomie podstawowym jest obowiązkowa i co ciekawe najwięcej zdających deklaruje przystąpienie do egzaminów z angielskiego. Czy w tym roku matura była trudna? Jakie zadania pojawiły się w arkuszu? Poprawne odpowiedzi poszukiwane są przez maturzystów, którzy 9 maja otworzyli arkusze właśnie z tego przedmiotu.

ODPOWIEDZI Z ANGIELSKIEGO - matura podstawowa 2024: to najczęściej wyszukiwane hasła w sieci. Powód? Co roku zaraz po wyjściu z sali egzaminacyjnej poprawnych odpowiedzi do zadań poszukują maturzyści, ale także ich rówieśnicy, których lada moment też to czeka. Matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym nie wywołuje wśród uczniów takiego stresu, jak na przykład matematyka. Do języka obcego zdający podchodzą raczej na luzie, jednak są też tacy, którzy rano wstają z bólem brzucha, bo nie wiedzą czy napiszą egzamin na minimalną ilość punktów potrzebną do zdania. Co pojawiło się na maturze z języka angielskiego na poziomie podstawowym 2024? Jaki był temat wypracowania?

ZOBACZ TAKŻE: Matura podstawowa język angielski 2024 - ARKUSZ, ODPOWIEDZI, ZADANIA. Formuła 2023 i 2015

Eska Daje Szkołę - Król Karol

KLUCZ ODPOWIEDZI matura 2024 - język angielski pp

Co było na angielskim w czwartek 9 maja? Zastanawiają się rówieśnicy tegorocznych maturzystów. Czy matura podstawowa była trudna? Maturzyści po 40-50 minutach zaczęli wychodzić z sal egzaminacyjnych o czym informowali w serwisie X (dawny Twitter). Według nich była to bardzo przyjemna matura, a największym problemem był za mały limit słów w ostatnim zadaniu. Z ich relacji wynika, że do napisania mieli temat:

Właśnie wróciłeś(-aś) z wycieczki, na którą postanowiłeś(-aś) wybrać się w pojedynkę - bez towarzystwa. We wpisie na swoim blogu:

  • poinformuj, dokąd się wybrałeś(-aś) i wyjaśnij, dlaczego zdecydowałeś(-aś) się pojechać w pojedynkę.
  • zrelacjonuj nieoczeniwane spotkanie, które miało miejsce w trakcie wycieczki
  • opisz pamiątkę przywiezioną z wycieczki
  • doradź czytelnikom bloga, o czym muszą pamiętać, gdy wybierają się na wycieczkę w pojedynkę.

Odpowiedzi z matury z angielskiego 2024 formuła stara i nowa nie będą dostępne. Odpowiedzi z egzaminu maturzyści mogą omówić tuż po wyjściu z sali ze swoimi nauczycielami, korepetytorami i rówieśnikami, którzy język angielski mają w małym paluszku. Arkusze z języka angielskiego będą dostępne na oficjalnej stronie CKE po południu, a także na naszej stronie ESKA2. Bądźcie czujni!