Czy Polska reprezentacja jest w stanie pokonać Hiszpanów?

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Czy Polska reprezentacja jest w stanie pokonać Hiszpanów? MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS

Polscy kibice oszukani przez naszych piłkarzy. Dziennikarz Super Expressu demaskuje prawdę o biało-czerwonych

2021-06-18 13:06

Już w sobotę w Sevilli Polska reprezentacja rozegra drugi mecz fazy grupowej Euro 2020. Dla naszych reprezentantów będzie to mecz o wszystko. Hiszpanie po remisie ze Szwecją również będą chcieli zdobyć trzy punkty.

Polscy kibice oszukani przez naszych piłkarzy. Dziennikarz Super Expressu demaskuje prawdę o biało-czerwonych Nasi reprezentanci po przegranej 2-1 ze Słowacją znów muszą grać o wszystko. Są na ostatnim miejscu w tabeli. W sobotę zmierzą się w swoim drugim spotkaniu na EURO z Hiszpanią. Piłkarze Luisa Enrique w swoim pierwszym meczu zaledwie zremisowali ze Szwecją. Są zdeterminowani, ponieważ przegrana z Polską morze wykluczyć ich z turnieju. Pod wielkim znakiem zapytania stoi występ, występ FC Barcelony Sergio Busquetsa. 6 czerwca hiszpański pomocnik otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Biało-czerwoni zmierzą się w sobotę z Hiszpanią w Sevilli, a ostatnim rywalem podopiecznych Paulo Sousy będą Szwedzi, to spotkanie odbędzie się 23 czerwca na stadionie w Petersburgu.

Emerytka nie mogła doczekać się robotników malujących pasy i... namalowała je sama [VIDEO]

Robert Lewandowski gra w ping ponga

Polscy kibice oszukani przez naszych piłkarzy. Dziennikarz Super Expressu demaskuje prawdę o biało-czerwonych

O szansach naszych reprezentantów w swoim drugim meczu postanowił porozmawiać Artur Jarząbek w swoim programie Supernova w samo południe. Do rozmowy zaprosił dziennikarza sportowego Super Expressu Przemka Ofiarę oraz naszego reportera Damiana Wilczyńskiego, który jest już w Sewilli. Ofiara przypomina, że warto wierzyć w naszą reprezentację, a przede wszystkim uwierzyć w siebie muszą nasi piłkarze. Rozumiem, że kibice mogą się czuć oszukani w pewnie sposób nie tylko grą piłkarzy w meczu ze Słowacją, ale też zachowaniem piłkarzy. Kibice wydali grube tysięcy na dotarcie na ten mecz, na hotele, a piłkarze nie znaleźli nawet chwili, żeby podejść do kibiców i podziękować za doping, uciekli od razu do szatni.

Euro 2020: Węgry zrobiły najdłuższy szalik kibica. Długość robi wrażenie

Wilczyński obserwował piłkarzy na konferencji. Uważa, że nasi reprezentanci wyglądają na przekonanych o tym, że mogą wywieźć dobry wynik z Hiszpanii, czyli przynajmniej remis, ale jak dodaję obserwowałem ich przed meczem ze Słowacją i wyglądali tak samo. Całej rozmowy możecie posłuchać poniżej.