pogoda

i

Autor: canva

PROGNOZA POGODY

Pogoda na Wszystkich Świętych 2023 nie napawa optymizmem. Synoptycy nie mają złudzeń

2023-10-31 17:32

W środę 1 listopada wypada w kalendarzu Dzień Wszystkich Świętych. To czas gdy rodziny tłumnie udają się na cmentarze, by odwiedzić groby bliskich zmarłych. Modlą się, zapalają znicze i wspominają swoich przodków. Jaka pogoda będzie na Wszystkich Świętych w tym roku? Będzie zimno czy ciepło? Synoptycy nie mają dobrych wieści.

Jaka pogoda na Wszystkich Świętych 2023? Zastanawiają się wszyscy, którzy w środę 1 listopada wybiorą się na cmentarze, by odwiedzić groby swoich bliskich zmarłych. Będzie ciepło, czy zimno? Synoptycy nie mają dobrych wiadomości, jeśli chodzi o pogodę na 1.11.2023. Dzień Wszystkich Świętych wypada w tym roku w środę i jest to dzień ustawowo wolny od pracy i szkoły. Tego dnia Polacy tłumnie udają się na cmentarze, by zapalić znicze na grobach bliskich zmarłych i otoczyć ich modlitwą. Zgodnie z od lat tradycją tradycją, na pomnikach stawiają także kolorowe chryzantemy i coraz częściej unikają sztucznych stoików ze względu na ekologię. Na kilka dni przed świętem, wszyscy rzucają się w wir zakupów związanych z tym dniem, a także zastanawiają się nad pogodą. Jaka będzie pogoda na Wszystkich Świętych? Są już pierwsze prognozy i nie wyglądają one za ciekawie.

dr Górka-Winter: Jeżeli Ukraina nie wygra, Rosja zdemoluje porządek na świecie | SUPER RING

Prognoza pogody na 1 listopada 2023

Jaka będzie pogoda 1 listopada? Dwa lata temu na Wszystkich Świętych w wielu miejscach w Polsce było piękne słońce. Rok temu termometry w wielu miejscach w Polsce wskazywały tego dnia od 15 do nawet 19 stopni Celsjusza. Jak będzie 1.11.2023? Będzie ciepło czy zimno na Wszystkich Świętych? Prognozy pogody na 1 listopada 2023 nie wyglądają zbyt optymistycznie. Według wyliczeń serwisu AccuWeather w tym roku czeka nas ochłodzenie i deszcz. Ciemne chmury będą gromadziły się niemal nad całą Polską, za wyjątkiem Warmii i Mazur. Tego dnia temperatura będzie wahać się od 8 do 11 stopni Celsjusza. Udając się na cmentarze, warto w tym roku zabrać ze sobą parasole i buty, które nie będą nam przemakać. Warto pamiętać, że jest to długoterminowa prognoza pogody, która czasem lubi płatać figle i może zmienić się na kilka dni przed. Śledźcie prognozę pogody na Wszystkich Świętych na bieżąco.

ZOBACZ TAKŻE: Ceny wiązanek na Wszystkich Świętych. Ile w tym roku zapłacimy za chryzantemy?

Sonda
Jak uczcisz Wszystkich Świętych?