jesień

i

Autor: pixabay.com

Pogoda na 1 listopada. Jaka pogoda będzie na Wszystkich Świętych 2022?

2022-10-27 8:26

We wtorek 1 listopada Polacy będą tłumnie jechać na cmentarze, by odwiedzić groby zmarłych z ich rodzin. Jak się ubrać? Będzie ciepło czy zimno? Prognoza pogody na tegoroczny dzień Wszystkich Świętych interesuje wiele osób. Sprawdźcie szczegóły.

Pogoda na Wszystkich Świętych 2022 - będzie ciepło czy zimno? Jaka temperatura będzie 1 listopada w Polsce? Dzień Wszystkich Świętych wypada w tym roku we wtorek i jest to dzień ustawowo wolny. Polacy tłumnie udają się na cmentarze, by zapalić znicze na grobach bliskich zmarłych i otoczyć ich modlitwą. W związku z tradycją stawiają też na nagrobkach kolorowe chryzantemy i coraz częściej unikają sztucznych stoików, które są nieekologiczne. Niestety w tym roku w związku z inflacją, ceny zniczy wprawiają w osłupienie. W niektórych marketach za dużego znicza trzeba zapłacić nawet blisko 200 złotych, a te najtańsze i najmniejsze również poszybowały w górę. Oprócz zakupów związanych ze Wszystkimi Świętymi i wysokimi cenami produktów, Polacy zastanawiają się również nad pogodą. Będzie ciepło, czy zimno?

ZOBACZ TAKŻE: Za znicze zapłacimy w tym roku FORTUNĘ! Inflacja dyktuje ceny na Wszystkich Świętych 2022

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Pogoda 1 listopada Wszystkich Świętych

Jaka będzie pogoda 1 listopada? W ubiegłym roku na Wszystkich Świętych w wielu miejscach w Polsce było piękne słońce, a jak będzie teraz? Prognozy pogody na 1 listopada pokazują częściowe zachmurzenie z przewagą słońca w całej Polsce. Temperatura będzie wskazywać od 15 do nawet 19 stopni Celsjusza! Najcieplej będzie w okolicach Zakopanego, ponieważ właśnie tam spodziewana jest temperatura 19 stopni Celsjusza. Wygląda na to, że szykuje się piękny dzień Wszystkich Świętych. Nie zapominajmy jednak, że pogoda lubi płatać figle i dzień przed 1 listopada, wszystko może się zmienić.

Sonda
Wszystkich świętych i Zaduszki - obchodzisz te święta?