biedronka

i

Autor: PAWEL JASKOLKA / SUPER EXPRESS POZNAN

UWAŻAJ

Podajesz numeru telefonu w Biedronce? To może Cię słono kosztować! Lepiej teog nie rób

2024-07-10 13:04

Największy dyskont działający na terenie Polski, to oczywiście Biedronka. Sieć sklepów, tak jak i inne markety oferuje swoim klientom własny program lojalnościowy. Karty Moja Biedronka przypisane są do konkretnego numeru telefonu, który wiele osób podaje na głos przy kasie, by zaoszczędzić czas. Okazuje się, że jest to duży błąd! Sprawdź dlaczego lepiej tak nie robić.

Dlaczego nie podawać numeru w Biedronce? Okazuje się, że choć jest to wygodna opcja, może nas kosztować wiele nerwów, stresów i przysporzyć nam wiele problemów. Biedronka to jeden z najpopularniejszych marketów w Polsce, gdzie wiele osób robi codzienne zakupy. Znajdziemy tam wszystko! Chemia, produkty spożywcze, kosmetyki, świeże owoce i warzywa, a nawet tekstylia i inne potrzebne rzeczy do domu, które kuszą promocjami w gazetkach. Jak wiadomo, w Polsce prawie każdy duży sklep ma swój własny program lojalnościowy dla swoich klientów. Jednym z nich jest oczywiście Biedronka, która dzięki karcie "Moja Biedronka" oferuje klientom wiele zniżek i promocji. Często stojąc przy kasie można zauważyć, że klienci wolą podać kasjerom numer telefonu, niż zeskanować kartkę w specjalnym czytniku. Okazuje się, że jest to ogromny błąd!

ZOBACZ TAKŻE: Ceny pączków na Tłusty Czwartek zwalają z nóg! Tyle trzeba zapłacić za pączka z nadzieniem

Roxie Węgiel była fanką królowej życia!

Dlaczego nie podawać numeru telefonu przy kasie w Biedronce?

Podajesz numer telefonu przy kasie w Biedronce? Robisz duży błąd! Okazuje się, że "wyrecytowanie" numeru telefonu kasjerowi w towarzystwie wielu innych osób, może poskutkować tym, że zapiszą one numer i zaczną korzystać z promocji za nas, a należy pamiętać że niektóre promocje są jednorazowe i wtedy możemy być stratni. Drugim argumentem, aby tego nie robić jest to, że podając na głos swój numer telefonu, ktoś może go sobie zapisać i następnie użyć go w celu nękania, prześladowania, czy też robienia sobie głupich żartów!

Sonda
Czy posiadasz Kartę Moja Biedronka?