paragon, sklep

i

Autor: canva

CENY NAD MORZEM

Paragony grozy nad polskim morzem? Tyle trzeba zapłacić za gofra, loda i rybę

2023-07-19 14:29

Polskie morze to jeden z wakacyjnych kierunków, który Polacy po prostu uwielbiają. Jednak gdy tylko zbliża się lato dużo mówi się o paragonach grozy. Czy nad morzem faktycznie jest drożyzna? Ile kosztuje toaleta, a ile trzeba zapłacić za gofra, loda i rybę? Sprawdziliśmy to!

Czy nad polskim morzem jest drogo? Takie pytanie od lat zadają sobie nasi rodacy, którzy zastanawiają się jaki kierunek na wakacje wybrać - morze, góry, a może słoneczna Grecja? Lato trwa w najlepsze, młodzież ma wolne od szkoły, a dorośli biorą urlopy, by korzystać z pięknej wakacyjnej pogody. Ze względu na inflację wycieczki all inclusive za granicę mocno podrożały, dlatego wiele osób wybiera alternatywę, czyli wakacje nad polskim morzem. Każdego roku, gdy tylko rozpoczyna się sezon, niemalże wszędzie atakują nas "paragony grozy". Czy w 2023 roku jest drogo? Ile trzeba zapłacić za gofra z dodatkami, loda, a ile za rybę? Okazuje się, że drożyzna nad morzem nie jest już niczym zaskakującym, a Polacy zdradzili nam, ile kosztują ich przyjemności nad polskim morzem.

Poniżej możecie obejrzeć naszą wakacyjną sondę, w której dowiecie się między innymi ile trzeba zapłacić za gofra, loda, rybkę, czy też toaletę nad morzem Bałtyckim.

PARAGONY GROZY nad polskim morzem?! #EwelinaPyta
Sonda
Wolisz wypoczynek w górach czy nad morzem?