sklep

i

Autor: pixabay.com

Otwarte sklepy w Poniedziałek Wielkanocny. Gdzie zrobić zakupy 10 kwietnia?

2023-04-09 10:40

Wielkanoc trwa w najlepsze, a wiele osób zastanawia się czy sklepy podczas świąt są otwarte. Gdzie zrobić zakupy w Poniedziałek Wielkanocny 10 kwietnia? Czy są otwarte małe markety typu Żabka, Carrefour Express? Podpowiadamy gdzie i w jakich godzinach, można zrobić zakupy w drugi dzień świąt.

Otwarte sklepy w drugi dzień świąt wielkanocnych, to kwestia nad którą zastanawia się wiele osób. Czy sklepy w Poniedziałek Wielkanocny są otwarte? Przed świętami zawsze jest szał na zakupy! Polacy oblegają markety i targi, by kupić wszystko co najpotrzebniejsze. Najszybciej z półek znika pieczywo, ale także produkty, które w dane święta rządzą na stole. Na Wielkanoc jest oczywiście popyt za jajkami, białą kiełbasą, a także zakwasem do żurku, czy też ćwikłą. Niestety jak to w życiu bywa, nawet gdy kosz jest pełny, akurat zabraknie jakiegoś produktu, albo coś szybko nam się w domu skończy. Co robić w takiej sytuacji w święta? Jakie sklepy są otwarte w Poniedziałek wWelkanocny?

ZOBACZ TAKŻE: Którą potrawą wielkanocną jesteś? Sprawdź to w naszym quizie!

Szybkie pytania - Mateusz Ziółko

Sklepy otwarte w Lany Poniedziałek

Jakie sklepy są otwarte w Poniedziałek Wielkanocny? 10 kwietnia 2023 roku jest to dzień ustawowo wolny. Tego dnia zamknięte są punkty pocztowe, sklepy spożywcze, markety budowlane, galerie i inne miejsca, w których można robić zakupy na tygodniu. Jeśli szukacie otwartego sklepu w Lany Poniedziałek, to możecie spróbować kupić najpotrzebniejsze produkty na stacji benzynowej lub w dyżurujących sklepach typu Żabka, czy też Carrefour Express. Sklepy w Wielkanocny Poniedziałek mogą być otwarte krócej.

ZOBACZ TAKŻE: Zanim byli sławni robili coś całkiem innego. Tam pracowała Cleo i inne gwiazdy!

Sonda
Kiedy robisz zakupy świąteczne?