piekarnia, sklep

i

Autor: pixabay.com

NIEDZIELA HANDLOWA

Otwarte sklepy 9 lipca 2023 - godziny. Czy jest 9.07 niedziela handlowa?

2023-07-07 14:07

Handel w niedziele jest znacznie ograniczony, dlatego Polacy zastanawiają się czy 9 lipca zrobią zakupy i w jakich sklepach. Najważniejsze informacje na temat najbliższej niedzieli 9.07.2023 znajdziecie poniżej, w tym godziny otwarcia sklepów takich jak Żabka, Carrefour Express i nie tylko.

Spis treści

  1. Otwarte sklepy 9 lipca 2023
  2. Niedziela 9 lipca - GODZINY otwarcia sklepów
  3. Kiedy najbliższa niedziela handlowa?

Czy 9 lipca jest niedziela handlowa? Takie pytanie zadaje sobie niejedna osoba. Handel w Polsce w siódmy dzień tygodnia od dłuższego czasu jest znacznie ograniczony. Zakupów nie zrobimy już w każdą niedzielę miesiąca, lecz w specjalne dni które zapisane są w ustawie. Wyjątkiem są oczywiście dyżurujące apteki, restauracje, sklepy osiedlowe i stacje paliw. Są wakacje, więc wiele osób udaje się w celach turystycznych do różnych miast w Polsce. Morze, góry, jeziora i nie tylko - to niesamowita frajda dla każdego. Co jeśli nie mamy wykupionych posiłków i musimy na wczasach zrobić sobie obiad sami, bo na mieście jest za drogo? Trzeba wybrać się do sklepu i zrobić zakupy. Jednak czy w niedzielę 9 lipca sklepy będą otwarte? Odpowiadamy!

Inflacja wykończy Polaków, a 800 + zniechęci do nauki? #EwelinaPyta

Otwarte sklepy 9 lipca 2023

Gdzie zrobimy zakupy 9 lipca? Nie mamy dla Was dobrych wiadomości. Najbliższa niedziela 9.07.2023 jest niedzielą niehandlową, a tego dnia sklepy takie jak Biedronka, Lidl, Auchan, Carrefour, Netto, Dino, Aldi, Społem, Groszek będą zamknięte. Pozamykane będą także apteki - poza aptekami dyżurującymi, punkty pocztowe, sklepy w galeriach handlowych. Otwarte będą natomiast Żabki, sklepy osiedlowe, stacje paliw, czy też Carrefour Express. Inna sprawa wygląda w turystycznych miejscowościach, gdzie inne sklepy spożywcze mogą być otwarte ze względu na wakacyjny sezon i zapotrzebowanie Polaków.

Niedziela 9 lipca - GODZINY otwarcia sklepów

W jakich godzinach są otwarte sklepy 9 lipca? Żabki otwarte są siedem dni w tygodniu w godzinach 6-23, podobnie jak Carrefour Express. W niedziele niehandlowe otwarte są także stacje benzynowe i sklepy osiedlowe, które najczęściej otwarte są od 9-10 rano do godziny 13 lub 14.

Kiedy najbliższa niedziela handlowa?

Polacy zastanawiają się kiedy będzie najbliższa niedziela handlowa. Okazuje się, że na otwarte sklepy w niedzielę będziemy musieli trochę poczekać. Najbliższa niedziela handlowa będzie dopiero 27 sierpnia 2023 roku.