zegar

i

Autor: pixabay.com

O której godzinie jest egzamin ósmoklasisty z matematyki 2023? Ile trwają testy 24.05?

2023-05-24 8:26

Wtorek 24 maja - dzień drugi egzaminów ósmoklasisty. O której godzinie rozpoczynają się testy 8 klas z matematyki? Ile czasu na rozwiązanie zadań mają uczniowie? To warto wiedzieć. Spóźnienie na egzamin może sporo kosztować!

Godzina egzaminu ósmoklasisty z matematyki zastanawia wiele osób. Od 23 maja do 25 maja trwają obowiązkowe testy ósmych klas. Młodzież ze szkół podstawowych podczas tych trzech dni będzie miała okazję sprawdzić swoją wiedzę z języka polskiego, matematyki i języka obcego nowożytnego. Na pierwszy ogień poszedł oczywiście język polski, drugiego dnia odbędzie się matematyka, a trzeciego i zarazem ostatniego dnia uczniowie z ósmych klas otworzą arkusze z języka obcego nowożytnego. Przypomnijmy, że w tym roku do egzaminów podchodzi blisko 520 tysięcy osób - w tym ponad 14,4 tysiące obywateli Ukrainy. Drugiego dnia testów, młodzież ma na rozwiązanie zadań matematycznych 100 minut.

Egzamin ósmoklasisty 2023 - przecieki z matematyki. Co będzie na testach 24.05?

Wpadki w szkołach, sztuczki na ściąganie - Ewelina pyta i nie błądzi #1

Matematyka - GODZINA egzaminu ósmoklasisty 2023

O której godzinie jest egzamin ósmoklasisty 2023 z matematyki? Młodzież z ósmych klas podejdzie do testów w środę 24 maja 2023 o godzinie 9:00. Ich egzamin z matematyki będzie trwać 100 minut, czyli jak łatwo można obliczyć zakończy się o godzinie 10:40. Warto być w szkole wcześniej i nie spóźnić się na testy, ponieważ o godzinie 9:00 drzwi do sali w której odbywa się matematyka zostaną zamknięte i nikt już nie będzie do niej wpuszczony. W przypadku uczniów, którzy nie przystąpili do egzaminu rada nie może podjąć uchwały o ukończeniu przez nich szkoły, a co za tym idzie nie otrzymują oni również świadectwa ukończenia szkoły.