Niedziela handlowa

i

Autor: Canva

sklepy

Niedziele handlowe lipiec 2023 - czy 16.07 są otwarte sklepy? Do której godziny Biedronka, Lidl, Netto?

Niedziele handlowe w lipcu zastanawiają wiele osób. Jako że kolejna z nich, 16 lipca, zbliża się wielkimi krokami, w głowach milionów Polaków pojawia się pytanie - czy 16.07 to niedziela handlowa? Czy i do której będą otwarte sklepy takie jak Biedronka, Lidl i Netto? Sprawdzamy.

Czy 16 lipca jest niedziela handlowa? Czy sklepy takie jak Biedronka, Lidl i Netto będą otwarte? Polacy po raz kolejny staną przed dręczącym ich właściwie co tydzień dylematem. Pogoda za oknem dopisuje, co skutkuje aktywnościami na świeżym powietrzu - czy to na działce, czy na balkonowym tarasie. Podczas organizowania takich posiadówek dla rodziny lub/i znajomych należy być dobrze przygotowanym. Będąc gościem, też nie wypada przyjść z pustymi rękoma. Sklepy czynne w niedzielę 16 lipca z pewnością byłyby wybawieniem dla wszystkich zapracowanych, nie mających czasu na zakupy w tygodniu. Niestety, nie mamy dobrych wieści. Niedziela 16 lipca jest niehandlowa. Nie oznacza to jednak, że nigdzie nie zrobimy zakupów.

Energetyki dopiero po osiemnastce! Napoje wycofane ze sklepików szkolnych i automatów

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Niedziela handlowa 16 lipca

Niedziela 16.07 nie jest niedzielą handlową. Tego dnia zamknięte będą zatem wszystkie galerie handlowe, supermarkety oraz popularne dyskonty. Zakupów nie zrobimy ani w Biedronce, ani w Lidlu, ani też w Netto. Są jednak placówki, gdzie będzie można udać się na nagłe zakupy. 

16 lipca - otwarte sklepy

Zakupy zrobimy w następujących punktach:

  • Żabka,
  • Carrefour Express,
  • apteki,
  • sklepy przy stacjach paliw,
  • kwiaciarnie,
  • piekarnie i cukiernie,
  • sklepy osiedlowe.
Listen on Spreaker.