sklep

i

Autor: pixabay.com

Niedziela handlowa 26 marca 2023 - czy są otwarte sklepy? Gdzie zrobić zakupy?

2023-03-26 10:35

Czy 26 marca 2023 roku jest niedziela handlowa? Wraz z nadejściem kolejnej niedzieli w marcu, Polacy zaczynają zadawać sobie pytania odnośnie zakazu handlu. Wszystkie najważniejsze szczegóły na ten temat, poznacie czytając artykuł poniżej.

Czy 26 marca 2023 roku jest niedziela handlowa? Takie pytanie nurtuje w ostatnim czasie wiele osób. Niedzielny zakaz handlu od dłuższego czasu jest sporym utrudnieniem dla wielu Polaków. Największy kłopot maja jednak ci, którzy nie mają czasu, aby zrobić zakupy w pozostałe dni tygodnia, ze względu na różne obowiązki. Choć ograniczenie handlu w niedzielę obowiązuje już od 5 lat, to zasady jak to funkcjonuje wciąż nie są wszystkim jasno znane. Czy w najbliższą niedzielę 26 marca 2023 zrobimy zakupy? Jakie sklepy są otwarte w niedzielę? Ta informacja z pewnością ułatwi wielu potencjalnym klientom sprawę z zakupami w najbliższą niedzielę.

ZOBACZ TAKŻE: Święta Wielkanocne 2023 - kiedy wypadają? Kiedy jest Wielkanoc?

Dzień Wiosny na wesoło - czy Polakom przeszkadza zmiana czasu? #EwelinaPyta

26 marca 2023 niedziela handlowa czy niehandlowa?

Czy 26 marca 2023 zrobimy zakupy? Czy jest wtedy niedziela handlowa? Niestety nie mamy dobrych wiadomości. W niedzielę 26.03.2023 nie zrobimy zakupów w dużych marketach, dyskontach, sklepach spożywczych, galeriach handlowych, czy też butikach. Następna taka okazja będzie miała miejsce dopiero za tydzień w Niedzielę Palmową 2 kwietnia.

ZOBACZ TAKŻE: Pogoda na święta wielkanocne 2023. Czy sprawdzi się przysłowie "kwiecień - plecień"?

Sklepy otwarte w niedzielę 26 marca 2023

Lista sklepów otwartych w niedzielę niehandlową nie jest wcale taka krótka. Choć obowiązuje powszechny zakaz handlu w niedzielę 26 marca, to zakupy zrobicie w sklepach takich jak:

  • Żabka
  • Carrefour Expres
  • apteki
  • stacje paliw
  • kwiaciarnie
  • wybrane piekarnie i cukiernie
  • sklepy osiedlowe
Sonda
Uważasz niedzielny zakaz handlu za słuszny?