zakupy, sklep

i

Autor: pixabay.com

Niedziela handlowa 16 kwietnia 2023. Czy w niedzielę są otwarte sklepy?

2023-04-14 14:40

Handel w ostatni dzień tygodnia został znacznie ograniczony. Czy w takim razie sklepy 16 kwietnia 2023 będą otwarte, czy zamknięte? Sprawdźcie gdzie zrobić zakupy i kiedy przypada najbliższa niedziela handlowa. To nastąpi jeszcze w kwietniu!

Niedziela handlowa 18 kwietnia 2023 - czy zrobimy wtedy zakupy w sklepach? Takie pytanie zadaje sobie niejedna osoba. Handel w Polsce jest znacznie ograniczony. Zakupy w każdą niedzielę nie są już możliwe, a tylko w wybrane daty, które ustalone są od góry. W 2023 roku zakupy w supermarketach, dyskontach, galeriach i innych sklepach, zrobimy wyłącznie w siedem niedziel - w dwie niedziele kwietnia i dwie niedziele grudnia, ze względu na święta Wielkanocne i Boże Narodzenie. Niedziele handlowe wypadają także w ostatnie niedziele stycznia, czerwca i sierpnia. Czy w takim razie 16 kwietnia jest niedziela handlowa? Czy tego dnia zrobimy zakupy w sklepach? Odpowiadamy!

ZOBACZ TAKŻE: Hybrydowe zaćmienie Słońca 2023. Dwa zjawiska na niebie w tym samym czasie!

Co robić ze zbożem | Super Ring

Sklepy 16 kwietnia - Biedronka, Lidl, Żabka

Czy otwarte są sklepy 16 kwietnia? Gdzie zrobimy zakupy w niedzielę? Zgodnie z ustawą tego dnia dyskonty, supermarkety i galerie handlowe będą zamknięte, ponieważ 16 kwietnia jest niedziela niehandlowa. Tego dnia będą otwarte jedynie stacje paliw, apteki które mają dyżur, a także sklepy tupu Żabka czy też Carrefour Express. Mogą być również otwarte małe sklepy osiedlowe, pod warunkiem, że za kasą stanie jego właściciel. Najbliższa niedziela handlowa wypada dopiero 30 kwietnia 2023 - jeden dzień przed długim weekendem majowym.

ZOBACZ TAKŻE: Ile trwa majówka 2023? Długi weekend ucieszy Polaków!

Czy jesteś zakupoholikiem?

Pytanie 1 z 8
Jak robisz częściej zakupy?