egzamin, test, matura

i

Autor: canva

PRÓBNY EGZAMIN

Matura próbna grudzień 2023 - język polski. ARKUSZE, ODPOWIEDZI, ZADANIA

2023-12-06 12:17

Główne egzaminy maturalne odbywają się w maju 2024 roku. Zanim do tego dojdzie, uczniowie mogą zmierzyć się z maturą próbną. Jak zawsze maturzyści zaczęli swój maraton z językiem polskim na poziomie podstawowym. Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi do matury próbnej, która odbyła się 6 grudnia? Sprawdźcie szczegóły.

Matura próbna CKE grudzień 2023 - arkusze, odpowiedzi, zadania z języka polskiego. Gdzie szukać odpowiedzi w internecie? Czy arkusze można znaleźć w sieci? Centralna Komisja Egzaminacyjna wyznaczyła termin na grudzień 2023 jeśli chodzi o matury próbne. Uczniowie pierwszego dnia, dokładnie 6 grudnia zmierzą się z językiem polskim na poziomie podstawowym. Jest to kolejna szansa, dzięki której uczniowie ostatnich klas szkół ponadpodstawowych mogą zmierzyć się tym, co czeka ich na oficjalnym terminie w maju 2024. Gdzie szukać odpowiedzi z języka polskiego? Czy arkusze próbne  grudzień 2022 dostępne są już w sieci?

ZOBACZ TAKŻE: Do kiedy jest wystawienie ocen? Wiemy kiedy kończy się 1 semestr w roku szkolnym 2023/24

Najlepszy prezent od świętego Mikołaja to... #EwelinaPyta

Matura próbna - JĘZYK POLSKI grudzień 2023 [ARKUSZE]

Gdzie znaleźć arkusz PDF z języka polskiego? Tegoroczni maturzyści, którzy podeszli do testu diagnostycznego w grudniu 2023, szukają w sieci arkuszy z języka polskiego na poziomie podstawowym. Bez problemu znajdziecie je na oficjalnej stronie internetowej CKE. Egzamin z polskiego rozpoczyna się o godzinie 9:00 i potrwa 240 minut.

Matura próbna - JĘZYK POLSKI grudzień 2023 [ODPOWIEDZI]

Gdzie znaleźć odpowiedzi z próbnej matury z języka polskiego? Każda osoba, która napisała 6 grudnia maturę próbną z języka polskiego, z niecierpliwością czeka na pojawienie się oficjalnych odpowiedzi w sieci. Niestety na ten moment odpowiedzi nie są udostępnione. Wyniki matury próbnej możecie omówić z nauczycielami w szkole, którzy odpowiadają także za sprawdzenie testów diagnostycznych. Co ciekawe, przed egzaminem maturzyści poszukiwali w sieci odpowiedzi na pytanie jak napisać notkę syntetyzującą, a także streszczenie lektur takich jak: Potop, Wesele i Zdążyć przed Panem Bogiem.

ZOBACZ TAKŻE: Czy na maturze można wyjść do toalety? Rozwiewamy wątpliwości maturzystów

Listen on Spreaker.