egzamin, arkusz

i

Autor: canva.com

Matura próbna grudzień 2022 - język polski rozszerzony. ARKUSZ PDF, ODPOWIEDZI, ZADANIA

2022-12-15 10:18

Czwartek 15 grudnia. Tego dnia wielu maturzystów podeszło do egzaminu na poziomie rozszerzonym z języka polskiego. Mimo iż jest to test diagnostyczny, można sprawdzić swoją wiedzę przed głównym terminem. Gdzie szukać tegorocznych arkuszy? Jaki był poziom egzaminów?

Matura próbna rozszerzona z języka polskiego 2022 - gdzie szukać arkuszy? Jakie były zadania? Czy matura była trudna? Takie pytania rodzą się w głowie niejednej osoby. Próbny maturalny maraton trwa w najlepsze, a absolwenci szkół średnich od poniedziałku 12 grudnia mierzą się z próbnymi arkuszami nie tylko na poziomie podstawowym, ale także rozszerzonym. Po obowiązkowych podstawach z języka polskiego, matematyki oraz języka obcego nowożytnego, przyszła pora na dodatkowe rozszerzenia. W czwartek 15 grudnia musieli zmierzyć się z językiem polskim rozszerzonym. Jak wygląda tegoroczny arkusz? Co było do napisania? Czy arkusze są już dostępne?

ZOBACZ TAKŻE: Matury próbne grudzień 2022 - harmonogram. Kiedy i o której godzinie są matury próbne w grudniu?

Wpadki w szkołach, sztuczki na ściąganie - Ewelina pyta i nie błądzi #1

Matura próbna grudzień 2022 język polski rozszerzony - ARKUSZ CKE

Gdzie szukać próbnych arkuszy z języka polskiego na poziomie rozszerzonym? Maturalne arkusze będą dostępne na oficjalnej stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w czwartek 15 grudnia. Dodatkowo umieściliśmy tegoroczny arkusz próbny w galerii poniżej.

Matura próbna grudzień 2022 język polski rozszerzony - ODPOWIEDZI

Gdzie szukać odpowiedzi do matury rozszerzonej próbnej z języka polskiego? Maturzyści otworzyli swoje arkusze w czwartek 15 grudnia równo o godzinie 9:00 i będą mieli aż 210 min na napisanie dłuższej wypowiedzi pisemnej, która powinna zawierać co najmniej 500 słów. Tuż po wyjściu z sali, mogą omówić tegoroczny arkusz ze swoim nauczycielem od języka polskiego.