e-mail

i

Autor: pixabay.com

Korzystasz z TEJ POCZTY elektronicznej? Będziesz musiał za nią płacić! Idą wielkie zmiany!

2022-01-25 9:27

Szykują się wielkie zmiany dla użytkowników poczty elektronicznej. Niestety, już niedługo nie będzie można korzystać z niej bezpłatnie. O którą firmę chodzi? Jak będą wyglądały dodatkowe koszty? Sprawdźcie poniżej w naszym artykule.

W 2020 r. firma Google ogłosiła, że pakiet G Suite będzie wyglądał nieco inaczej. Zamieniono go w Workspace. Dotychczas usługa ta była w pełni darmowa. Teraz, będzie inaczej. Za firmowe konta na poczcie elektronicznej Gmail trzeba będzie zapłacić. Nie będzie to wcale mała kwota, zwłaszcza, jeżeli konkretny użytkownik prowadzący przeważnie biznes, ma sporo profili. 

Google poinformowało już użytkowników Gmaila o nadchodzących zmianach. Teraz czas na decyzje. Do 1 maja tego roku każdy musi się zdecydować na wybór schematu Workspace. W przeciwnym wypadku decyzje podejmie firma. Opłaty będą pobierane co najmniej dwa miesiące później. Jak przedstawiają się kwoty? 

  • Business Starter – 23 zł/mies.
  • Business Standard – 46 zł/mies.
  • Business Plus – 69 zł/mies.
  • Enterprise – ceny ustalane indywidualnie

Ci, którzy posiadają osobiste zwykłe konto na poczcie Gmail, nie mają powodów do obaw. Ta opcja nadal pozostaje darmowa. 

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Super Raport 24.01 (Goście: Marek Belka - eurodeputowany, były premier oraz dr hab. Tomasz Słomka - politolog, UW) Sedno Sprawy: Franciszek Rakowski
Źródło: Korzystasz z TEJ POCZTY elektronicznej? Będziesz musiał za nią płacić! Idą wielkie zmiany!