burger

i

Autor: canva

BURGER DRWALA

Kiedy wychodzi Drwal z kurczakiem? Polacy nie mogą się doczekać. Znamy datę

2023-11-15 8:39

Tym żyje ostatnio cała Polska! Prawdziwy "game changer" powrócił i ma na niego ochotę wiele osób. Mowa oczywiście o Burgerze Drwala, który od 8 listopada zagościł w menu popularnej sieci restauracji w naszym kraju. Na razie dostępna jest tylko wersja klasyczna, jednak fani drobiu zastanawiają się, kiedy pojawi się Burger Drwala z kurczakiem.

Burger Drwala powrócił i jest tematem numer jeden nie tylko wśród młodzieży, ale i dorosłych. Na ten moment czekał każdy fan przepysznej kanapki z sieci McDonalds. Mowa oczywiście o słynnym Drwalu, który od lat pojawia się w ofercie restauracji w okresie jesienno-zimowym, a gdy przychodzi czas jego premiery, przed lokalami ustawiają się kolejki. W tym roku cena Burgera Drwala znacznie wzrosła. Za klasyczną kanapkę trzeba zapłacić 24,90 zł, co jak się okazuje jest najtańszą wersją, podobnie jak kanapka z kurczakiem, której nie może doczekać się wiele osób. Przypomnijmy, że tradycyjny Burger Drwala nazywany "game changerem" składa się z kotleta wołowego, plastra sera w panierce, bekonu oraz sałaty, sosu, prażonej cebulki i specjalnej bułki z serowo-bekonową posypką i łącznie liczy około 906 kcal.

Kacperek z Rodzinki.pl ocenia BURGERA DRWALA. Hit czy Kit? #EwelinaPyta

Burger Drwala z kurczakiem - od kiedy w sprzedaży?

Sprzedaż klasycznej wersji Burgera Drwala z kotletem wołowym, ruszyła w środę 8 listopada o godzinie 10:30 i jak się okazało, przez tydzień konsumenci mogli zakupić tylko tę wersję. Już w najbliższą środę 15 listopada po ofercie śniadaniowej ruszy sprzedaż kolejnych rodzajów Burgera Drwala. W ofercie słynnej restauracji ma pojawić się: Burger Drwala z Kurczakiem, z żurawiną, na ostro i nowość, jaką jest Burger Drwala z Chrzanem. Mimo wysokich cen, zainteresowanie kanapkami jest ogromne i można nawet stwierdzić, że zapisała się w jesienno-zimowej tradycji Polaków. Skusicie się?

ZOBACZ TAKŻE: Burger Drwala - przepis na kultową kanapkę. Zrobisz ją sam w dom i to o wiele taniej!

Sonda
Skusisz się na Burgera Drwala w tym roku?