McDonalds

i

Autor: canva

ULUBIONA KANAPKA

Od kiedy do kiedy jest Burger Drwala 2023? Ceny poszybowały w górę!

2023-11-28 11:38

Na ten moment czekał każdy fan przepysznej kanapki z sieci McDonalds. Mowa o Burgerze Drwala, który sprzedawany jest w okresie jesienno-zimowym. Co roku w dniu premiery po przysmak ustawiają się kolejki, a tym którym nie udało się dotrzeć do restauracji, zastanawiają się do kiedy burgery są w sprzedaży.

Spis treści

 1. Burger Drwala - rodzaje, ceny
 2. Burger Drwala - do kiedy w sprzedaży?

Burger Drwala powrócił. Ile kosztuje? Jakie są rodzaje? To żadna tajemnica! Na ten dzień czekał każdy miłośnik kultowej kanapki. Burger Drwala powrócił do oferty sieci McDonald's od 8 listopada. Początkowo w sprzedaży dostępna będzie tylko wersja klasyczna, jednak kilka dni cierpliwości i konsumenci będą mogli spróbować także kanapek z innymi dodatkami. Co ciekawe w jesienno-zimowej ofercie ma pojawić się nowość - Burger Drwala z chrzanem, czego do tej pory w ofercie nie było. Ci, którzy nie jedli kanapki zastanawiają się z czego składa się Burger Drwala. Smakołyk nazywany "game changerem" składa się z kotleta wołowego, plastra sera w panierce, bekonu oraz sałaty, sosu, prażonej cebulki i specjalnej bułki z serowo-bekonową posypką. Warto wiedzieć, że klasyczny Burger Drwala ma około 906 kcal, w tym 51 g tłuszczu, 70 g węglowodanów i 39 g białka.

ZOBACZ TAKŻE: Kacperek z Rodzinki.pl ocenił Burgera Drwala. Hit czy kit? Tak nazwałby swoją kanapkę!

Kacperek z Rodzinki.pl ocenia BURGERA DRWALA. Hit czy Kit? #EwelinaPyta

Burger Drwala - rodzaje, ceny

Ile kosztuje Burger Drwala 2023 i jakie są rodzaje? Sieć popularnych restauracji co roku zaskakuje konsumentów swoim menu. W jesienno-zimowym sezonie 2023, Burger Drwala będzie dostępny w kilku opcjach:

od 8 listopada:

 • Klasyczny Burger Drwala

od 15 listopada:

 • Burger Drwala z Kurczakiem
 • Burger Drwala z Żurawiną
 • Burger Drwala na ostro
 • Burger Drwala z Chrzanem

Co ciekawe, w ofercie będą dostępne także frytki zakręcone z sosem. Konsumentów zastanawia także to ile w 2023 roku kosztuje Burger Drwala? Choć cena jest wyższa, nie zraża to Polaków do masowego kupowania kultowej kanapki. Przypomnijmy, że w 2022 roku klasyczna wersja kosztowała 24,90 zł, podwójna 29,90 zł, z kurczakiem 24,90 zł, a z żurawiną 26,40 zł. W 2023 roku za Burgera Drwala klasycznego trzeba zapłacić 24,90 zł. Ceny kolejnych kanapek prezentujemy poniżej:

 • Burger Drwala z żurawiną - 28,90 zł
 • Burger Drwala na ostro - 28,90 zł
 • Burger Drwala z kurczakiem - 27,90 zł
 • Burger Drwala z chrzanem - 28,90 zł

ZOBACZ TAKŻE: Burger Drwala - przepis na kultową kanapkę. Zrobisz ją sam w dom i to o wiele taniej!

Burger Drwala - do kiedy w sprzedaży?

Do kiedy jest Burger Drwala 2023? Sprzedaż kultowej kanapki, nazywanej przez wielu "game changerem" ruszyła w środę 8 listopada o godzinie 10:30 i na początku w sprzedaży była dostępna tylko wersja klasyczna. Od środy 15 listopada w menu pojawiły się także inne kanapki. Na razie nie ma podanej daty, do kiedy Burger Drwala jest w sprzedaży, jednak wiele wskazuje na to, że sprzedaż kanapki może potrwać nawet do Walentynek, czyli do 14 lutego 2024 roku. Czy faktycznie tak będzie? Czas pokaże.

Sonda
Skusisz się na Burgera Drwala w tym roku?