Jan Tomaszewski: My nie stanowimy zespołu! Można liczyć tylko na Roberta. Ostra wypowiedź byłego piłkarza TOMASZ RADZIK SE / EAST NEWS

i

Autor: TOMASZ RADZIK SE / EAST NEWS Jan Tomaszewski: My nie stanowimy zespołu! Można liczyć tylko na Roberta. Ostra wypowiedź byłego piłkarza TOMASZ RADZIK SE / EAST NEWS

Jan Tomaszewski: My nie stanowimy zespołu! Można liczyć tylko na Roberta. Ostra wypowiedź byłego piłkarza

2021-09-08 11:24

Polska - Anglia to najbardziej wyczekiwany mecz naszej reprezentacji przez kibiców. Przed zawodnikami Paulo Sousy rewanżowe spotkanie z drużyną z wysp w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2022. Tym razem z Anglikami zmierzymy się w Warszawie przed własną publicznością.

Wszyscy fani piłkarskiej reprezentacji Polski czekają na ten mecz. Anglia to najtrudniejszy przeciwnik Polaków w grupie eliminacyjnej do Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2022. W pierwszym meczu musieliśmy uznać wyższość rywala. 31 marca 2021 na słynnym stadionie Wembley nasza reprezentacja przegrała wynikiem 1:2. Po ostatnich meczach biało-czerwonych pojawiło się wiele głosów krytyki. Szczególnie często przewijanym tematem jest nasza obrona. Paulo Sousa na konferencji stwierdził że Tracenie bramek to też jest część meczu. Zależy, jak na to się patrzy. Nam zależy, aby strzelać tych goli jak najwięcej, bo jeśli strzeli się jedną bramkę więcej od rywala, to się ten mecz wygra.  

DLACZEGO ANGLICY KLĘKAJA PRZED MECZEM? Ten gest jest niezwykle ważny!

Jan Tomaszewski chce zwolnienia Sousy? "Panie Portugalczyk...".

Ostra wypowiedź Jana Tomaszewskiego o polskich piłkarzach

Artur Jarząbek w swoim programie Supernova w samo południe postanowił porozmawiać o szansach naszych reprezentantów na wygraną z anglikami. Do debaty zaprosił byłego bramkarza reprezentacji Polski Jana Tomaszewskiego oraz Przemysława Ofiarę szefa działu sportowego Super Expressu. Tomaszewski uważa, że w historii nie mieliśmy tak doskonałych zawodników, jak mamy teraz. Tyle tylko, że nie mamy reprezentacji. Przykład Słowacja, kto tam grał w tej chwili. Ja nawet nie znam tych zawodników, ale oni tworzyli zespół. A u nas grał najlepszy piłkarz świata, grali zawodnicy, którzy grają w renomowanych klubach, ale nie my stanowiliśmy zespołu. A jak się niestanowi zespołu, to trzeba liczyć tylko na Roberta Lewandowskiego, że coś zrobi indywidualnie albo kilku zawodników, że coś zrobią indywidualnie. Ale niestety nie można liczyć na grę zespołową.

El. MŚ 2022: TABELA polskiej grupy [MECZE, DATY, WYNIKI]

Ofiara stwierdził, że widzi kilka plusów przed meczem z anglikami. Gramy u siebie, gramy przy pełnym Stadionie Narodowym i na pewno będzie to wielki wiatr w żagle dla naszych zawodników. Po drugie gramy na Stadionie Narodowym, na którym nie zwykliśmy przegrywać. Ostatni raz na tym stadionie przegraliśmy w 2013 roku i liczę, że podtrzymamy tę passę w meczu z anglikami. Mecz Polaków rozpoczyna się o godzinie 20:45. Całej rozmowy możecie posłuchać poniżej.

Słuchaj Jan Tomaszewski: My nie stanowimy zespołu! Można liczyć tylko na Roberta Supernova w samo południe