Sklep

i

Autor: Pixabay

OTWARTE SKLEPY

Godziny otwarcia sklepów 20 sierpnia. Gdzie zrobić zakupy? Kiedy będzie niedziela handlowa?

2023-08-19 18:18

20 sierpnia w kalendarzu to niedziela niehandlowa. Oznacza, że jest to dzień podczas którego nie zrobimy zakupów w galeriach handlowych i marketach. Co jeśli nie udało nam się zrobić zakupów dzień przed? Sprawdź jakie sklepy są otwarte 20.08.2023 i kiedy wypada najbliższa niedziela handlowa.

Czy 20 sierpnia 2023 zrobimy zakupy w sklepach i galeriach handlowych? Odpowiedź na to pytanie chce poznać wielu Polaków, którzy z jakiegoś powodu poszukują otwartych sklepów 20.08.2023. Handel w Polsce w siódmy dzień tygodnia od kilku lat jest znacznie ograniczony. Oznacza to, że w większość niedziel w roku sklepy takie jak Lidl, Biedronka, Netto, Auchan, Aldi, Stokrotka, Groszek, Carrefour, Społem, Kaufland są zamknięte. Najbliższa niedziela 20 sierpnia również jest niedzielą niehandlową, dlatego tego dnia będą zamknięte duże markety i małe sklepy spożywcze, typu delikatesy. Zamknięte będą także galerie, punkty pocztowe i osobne sklepy z odzieżą i innymi produktami. Jeśli jednak czegoś nam zabrakło, możemy zrobić małe i szybkie zakupy w Żabce, sklepie Carrefour Express i w wybranych sklepach osiedlowych, gdzie za ladą stoi właściciel sklepu. W jakich godzinach otwarte są Żabki i Carrefour Express w niedzielę 20 sierpnia?

Czy Polacy znają flagę Polski? SZOK! Test wiedzy wśród turystów #EwelinaPyta

Otwarte sklepy 20 sierpnia - GODZINY

W niedzielę 20 sierpnia drobne zakupy możecie zrobić na stacjach benzynowych, a także w sieciówkach typu Żabka czy też Carrefour Express. Takie sklepy są najczęściej otwarte w innych godzinach, niż na tygodniu. Dla przykładu niektóre Żabki otwarte są w niedzielę w godzinach 8-20 lub 8-22, ale są też takie punkty, które funkcjonują od godziny 10, a nawet od godziny 11. Warto sprawdzić godziny otwarcia sklepów przed wyjściem z domu w internecie wpisując ulicę i sklep, który nas interesuje. Zastanawiacie się kiedy jest najbliższa niedziela handlowa? Znamy odpowiedź. Najbliższa niedziela handlowa wypada za tydzień 27 sierpnia.

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy będzie chłodniej w Polsce? Znamy datę ochłodzenia i zmiany pogody