EURO 2021 – drugi test Llorente. Czy obrońca zagra na Mistrzostwach Europy?

i

Autor: AP PHOTO/MANU FERNANDEZ EURO 2021 – drugi test Llorente. Czy obrońca zagra na Mistrzostwach Europy? (AP PHOTO/MANU FERNANDEZ)

EURO 2021 – drugi test Llorente. Czy obrońca zagra na Mistrzostwach Europy?

2021-06-10 12:59

Hiszpania zacznie udział w Euro od spotkania ze Szwecją (w tej reprezentacji też są dwa przypadki zakażeń) w najbliższy poniedziałek. Pięć dni później podejmie Polskę, a 23 czerwca zmierzy się ze Słowacją. Wszystkie te spotkania rozegra w Sewilli.

EURO 2021 – drugi test Llorente. Czy obrońca zagra na Mistrzostwach Europy? Drugi test wykonany u piłkarza przygotowującej się do ME reprezentacji Hiszpanii Diego Llorente nie potwierdził, że jest on zakażony koronawirusem - ujawniła hiszpańska federacja. Wcześniej pozytywny wynik testu na COVID-19 miał kapitan reprezentacji Sergio Busquets.Jeżeli w czwartek negatywny wynik zostanie powtórzony, obrońca Leeds United wróci na zgrupowanie reprezentacji. Hiszpania jest jednym z rywali Polski w rozpoczynających się 11 czerwca mistrzostwach Europy. Istnieją przesłanki, że był to fałszywy alarm. Zgodnie z protokołem sanitarnym piłkarz przejdzie w czwartek i piątek dwa kolejne testy PCR. Ich wynik wykluczający zakażenie Covid-19 sprawi, że od razu wróci do treningu z kadrą- napisano w oświadczeniu.

 

Największe piłkarskie hity wszechczasów!