Euro 2020: Szwecja - Polska. O której godzinie mecz?

i

Autor: JOSE MANUEL VIDAL/POOL VIA AP Euro 2020: Szwecja - Polska. O której godzinie mecz?(JOSE MANUEL VIDAL/POOL VIA AP)

Euro 2020: Szwecja - Polska. O której godzinie mecz?

2021-06-22 7:18

EURO 2020 wkracza w decydująca fazę. Wiemy już, że z grupy A awansowały Włochy i Walia. Już dziś dowiemy się kto wyjdzie z dwóch kolejnych grupach - B i C. Polska swój trzeci mecz w grupie zagra ze Szwecja, po meczu z Hiszpanami nasz reprezentacja mają jeszcze szanse na wyjście z grupy.

Euro 2020: Szwecja - Polska. O której godzinie dzisiaj mecz? Nasza reprezentacja w środę zagra swój trzeci mecz na EURO 2020. Zmierzy się ze Szwecją. Polska turniej zaczęła od porażki ze Słowacja. Później zaskoczyła wszystkich i walczyła jak równy z równym z faworytami tego spotkania czyli z Hiszpanami. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Czy Polska wygra środowy mecz i wyjdzie z grupy? to pytanie zadaje sobie większość kibiców naszej reprezentacji.

Sondaż: Blisko połowa Polaków uważa, że Paulo Sosusa powinien odejść po przegranej w Euro!

Robert Lewandowski gra w ping ponga

Euro 2020: Szwecja - Polska. O której godzinie dzisiaj mecz?

  • Szwecja – Polska (Sankt Petersburg, 18.00) sędzią głównym Michael Oliver transmisja TVP.SPORT

W Polsce tylko Telewizja Polska zdobyła prawo do transmisji Euro 2020. Wszystkie spotkania będą odtwarzane w jakości 4K w telewizji naziemnej. Mecz można oglądać w TVP1, TVP2 i TVP Sport. Transmisja będzie również dostępna w Internecie na stronie sport.tvp.pl.

Kolejne osłabienie przed meczem ze Szwecją? "Ma spuchnięte kolano i odczuwa ból"

QUIZ: Kompromitacje i sukcesy Polaków na Euro i MŚ w XXI wieku! Co o nich wiesz?

Pytanie 1 z 23
Zacznijmy od czegoś łatwego! Na który turniej pojechaliśmy jako pierwszy w XXI wieku?