POLSKA VS SŁOWACJA Kto wygra mecz?

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS POLSKA VS SŁOWACJA Kto wygra mecz? MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS

Euro 2020: Polska - Słowacja. Psycholog sportowy: 'dobre wejście w turniej nie załatwi wszystkiego'

2021-06-14 13:55

To będzie pierwszy mecz polskiej reprezentacji na EURO 2020. Wielu kibiców zastanawia się czym zaskoczy nas portugalski szkoleniowiec oraz, czy mamy szanse wyście z grupy. Pod wodzą Paulo Sousy Polacy wygrali tylko raz, a w pozostałych spotkaniach remisowali lub musieli uznać wyższość przeciwnika.

POLSKA VS SŁOWACJA Kto wygra mecz? Będzie to pierwsze spotkanie Polaków na EURO 2020. Dla Słowacji będzie to drugi występ na mistrzostwach europy, pierwszy raz nasi południowi sąsiedzi na tym turnieju pojawili się w 2016 roku. Na mistrzostwach we Francji odpadli w 1/8 finału, ulegając Niemcom. Dla Polski będzie to czwarty występ na tych mistrzostwach. Pierwszy mecz naszej reprezentacji będzie rozgrywany w Sankt Petersburgu. Polacy pod wodzą nowego trenera zagrali pięć meczów. Jeden wygraliśmy, trzy razy remisowaliśmy i raz przegraliśmy. Głosy kibiców są podzielone, wiele osób twierdzi, że nie powinno się zmieniać trenera przed samymi mistrzostwami. Inni jednak uważają, że był to dobry i jedyny sposób na poprawę gry naszych piłkarzy.

Polska - Słowacja: SKŁADY na mecz 14.06.2021. Jaki skład Polski? [EURO 2020]

Największe piłkarskie hity wszechczasów!

POLSKA VS SŁOWACJA Kto wygra mecz?

Artur Jarząbek w swoim programie SuperNova w samo południe postanowił porozmawiać na ten temat z ekspertami. Do rozmowy zaprosił Przemka Ofiarę z działu sportowego Super Expressu oraz Tomasza Kuracha psychologa sportowego. Możemy narzekać na grę naszej reprezentacji, ponieważ mamy na swoim koncie tylko jedną wygraną z Andorą, trzy remisy i porażkę z Anglią. Niestety nasza gra nie imponuję. Najczęściej wypowiadanym słowem przez naszego szkoleniowca jest słowo strategia, niestety tej strategi w ostatnich dwóch meczach nie było, może była jakaś strategia, ale piłkarze nie potrafili przełożyć tego na boisko mówi Ofiara. 

Euro 2021. Grupa E - tabela, drużyny, terminarz, mecze, wyniki, punkty [EURO 2020]

Psycholog Tomasz Kurach podkreśla, że nasi reprezentanci powinni do każdego meczu przykładać taką samą wagę. Nie warto skupiać się tylko na jednym meczu. Do każdego najlepiej pochodzić podobnie. Wiadomo, że dobre wejście w turniej może wiele rzeczy ułatwić, ale znamy przykłady drużyn, które takie mecze rozpoczynały od zwycięstwa, a później nie było im już tak łatwo. Całej rozmowy możecie posłuchać poniżej.