EURO 2020. Jak daleko zajdzie Polska ?

i

Autor: PETER KOHALMI/AFP/East News EURO 2020. Jak daleko zajdzie Polska ?

Euro 2020: czy kadra narodowa poradzi sobie na ważnym turnieju?

2021-05-11 13:30

Rok temu władze UEFA podjęły decyzje o przełożeniu EURO 2020. Impreza miała odbyć się w czerwcu i lipcu 2020 roku, ale okazało się, że pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany organizatorom. W związku z tym, Mistrzostwa Europy w piłce nożnej zostały przesunięte na 2021 rok. Piłkarskie zmagania będziemy mogli śledzić od 11 czerwca do 11 lipca. Czy kadra narodowa dojdzie wysoko w tym prestiżowym turnieju? Sprawdził to w programie SuperNova w samo południe Artur Jarząbek.

EURO 2020. Każdy kibic Polskiej reprezentacji na pewno nie może doczekać się występów naszej kadry na Mistrzostwach Europy. Nie brakuje jednak głosów, że Paulo Sousa za późno przejął reprezentację, żeby ta walczyła o puchar. Kibice twierdzą, że pod wodzą nowego szkoleniowca reprezentacja będzie miała niemały problem żeby wyjść z grupy. W swoim pierwszym meczu na Euro Polska zmierzy się ze Słowacją, następnie podejmie Hiszpanów, a na sam koniec zagra ze Szwecją. Jak twierdzą eksperci jednym z utrudnień dla naszej reprezentacji może być odległość od stadionów, na których będą rozgrywać swoje mecze. Piłkarze łącznie będą musieli pokonać ponad 9 tys. kilometrów. Pierwsza rywalizacja odbędzie się w Sankt-Petersburgu, później w Sevilli na stadionie Estadio La Cartuja, żeby na ostatni mecz w grupie wracać znowu do Rosji i to wszystko w 9 dni.

Czy dzieci liczą się do limitów gości na weselach i komuniach? Od jakiego wieku?

Te hity rozgrzeją Was w maju!

Mistrzostwa świata w piłce nożnej czy Polska ma szansę ?

Artur Jarząbek w programie SuperNova w samo południe, rozmawiał dziś z Przemysławem Ofiarą z działu sportowego "Super Expressu", oraz Janem Tomaszewskim na temat zbliżającego się EURO. Jak stwierdził Przemysław Ofiara Jedziemy, żeby wyjść z grupy, taki jest cel polskiej drużyny, a jak będzie, niektórzy kibice twierdzą, że będzie jak zwykle, czyli pierwszy mecz na rozpoznanie drugi mecz o wszystko 3 mecz już o honor w tym przypadku raczej tak nie będzie, bo z większości grup na tegorocznym euro wychodzą trzy z czterech zespołów więc tak naprawdę to wyczynem jest nie wyjść z takiej grupy.

Kobieta dostała sześć dawek szczepionki! Śmiertelna pomyłka czy superodporność?

Została również poruszona kwestia tego, czy mamy już drużynę, czy może zbiór indywidualności? Jak podsumował Ofiara jego zdaniem mamy świetnych piłkarzy, ale nie mamy drużyny. Jan Tomaszewski oznajmił, że jego zdaniem teraz mamy najlepsze pokolenie w historii polskiej piłki. W bardzo mocny sposób ocenił również poczynania trenera Sousy w meczu z Anglią, jak sam powiedział, Ten mecz przegraliśmy na własne życzenie. Jak powiedział na koniec rozmowy jest dobrej myśli i jeśli Paulo Sousa trafi ze składem będziemy grali w półfinale

Całego programu SuperNova w samo południe, możecie posłuchać poniżej:

Słuchaj Euro 2020: czy kadra narodowa poradzi sobie na ważnym turnieju?
Sonda
Czy EURO 2020 będzie dla polskich piłkarzy: