Egzamin ósmoklasisty język polski 2023 - ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI, ROZPRAWKA

2023-05-23 13:15

Egzamin ósmoklasisty 2023 wystartował. Na pierwszy ogień poszedł język polski z którym zmierzy się niemal 520 tysięcy osób. Jak wygląda tegoroczny arkusz? Czy zadania były trudne? Jaki był temat wypracowania? Sprawdźcie szczegóły!

Spis treści

  1. Egzamin ósmoklasisty 2023 język polski - ARKUSZ CKE
  2. Egzamin ósmoklasisty 2023 język polski - ODPOWIEDZI
  3. Egzamin ósmoklasisty 2023 język polski - ROZPRAWKA

Arkusz CKE język polski egzamin ósmoklasisty 2023 jest poszukiwany są przez wiele osób. We wtorek 23 maja wystartowały egzaminy ósmoklasisty! Przez trzy dni uczniowie ósmych klas, będą musieli mierzyć się z zadaniami, które sprawdzą ich wiedzę. Na pierwszy ogień idzie język polski, następnego dnia matematyka, a ostatniego dnia język obcy. Jak podała Centralna Komisja Egzaminacyjna, do testów przystąpi niemal 520 tysięcy osób - w tym ponad 14,4 tys. uczniów obywateli Ukrainy. Na pierwszy ogień poszedł język polski. Co było na egzaminach? Jak wyglądał tegoroczny arkusz i gdzie znaleźć odpowiedzi? Odpowiadamy na wszystkie nurtujące pytania!

Wpadki w szkołach, sztuczki na ściąganie - Ewelina pyta i nie błądzi #1

Egzamin ósmoklasisty 2023 język polski - ARKUSZ CKE

Gdzie znaleźć arkusz egzaminu ósmoklasisty 2023 z języka polskiego? Tegoroczne arkusze będą dostępne na oficjalnej stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej we wtorek 23 maja najprawdopodobniej o godzinie 13-14. Jeśli tylko pojawią się w sieci, udostępnimy Wam je w tym artykule.

AKTUALIAZACJA 23.05 GODZ. 13:06

Arkusze z języka polskiego są już dostępne na oficjalnej stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, a także w naszej galerii na samej górze tego artykułu.

ZOBACZ TAKŻE: Egzamin ósmoklasisty 2023 - przecieki z matematyki. Co będzie na testach 24.05?

Egzamin ósmoklasisty 2023 język polski - ODPOWIEDZI

Gdzie szukać odpowiedzi i rozwiązań do zadań z języka polskiego? Czy jest dostępny klucz odpowiedzi do egzaminu ósmoklasisty z polskiego? Odpowiedzi z testów najszybciej możecie skonsultować ze swoim nauczycielem, ponieważ oficjalne rozwiązania pojawią się na stronie CKE dopiero za jakiś czas. O tym co było na testach, poinformujemy Was po zakończonym egzaminie. Śledźcie nas uważnie!

Egzamin ósmoklasisty 2023 język polski - ROZPRAWKA

Jakie były zadania na egzaminie ósmoklasisty z języka polskiego? Młodzież otworzyła swoje arkusze o godzinie 9:00. Po zakończonych testach z pewnością będą dzielić się swoimi odczuciami w internecie, dlatego śledźcie nas uważnie, a zobaczycie ich reakcje!

AKTUALIZACJA 23.05.2023 GODZ. 10:46

W internecie pojawiają się informacje, że na egzaminie ósmoklasisty pojawiła się Balladyna, a tematem rozprawki był temat o postępowaniu.