egzamin, arkusz

i

Autor: canva.com

Egzamin ósmoklasisty 2023 - DATA, HARMONOGRAM. Kiedy są egzaminy 8 klas?

2023-05-24 15:53

Egzamin ósmoklasisty to najważniejszy test w życiu młodych osób, które kończą swoją przygodę ze szkołą podstawową. Kiedy i o której godzinie zostaną przeprowadzone obowiązkowe egzaminy z języka polskiego, matematyki i języka obcego nowożytnego? Warto zapoznać się z harmonogramem.

Egzamin ósmoklasisty 2023 lada moment. Kiedy uczniowie otworzą swoje arkusze? Od kiedy do kiedy będzie trwał maraton testów? Najważniejsze dni w życiu uczniów z ósmych klas, zbliżają się wielkimi krokami., w końcu egzamin to pierwszy tak istotny sprawdzian młodzieży. To właśnie od niego będzie zależeć ile uzbierają punktów, które z kolei zadecydują o ich przyszłości w szkole średniej. Choć egzaminu ósmoklasisty nie da się nie zdać, to punkty są niesamowicie ważne podczas rekrutacji do szkół ponadpodstawowych, a także do profilowanej klasy. Przypomnijmy, że egzamin ósmoklasisty jest testem obowiązkowym, który przeprowadza się z trzech przedmiotów w formie pisemnej. Mowa o języku polskim, matematyce, a także języku obcym nowożytnym.

ZOBACZ TAKŻE: Świadectwo z czerwonym paskiem - ZASADY. Jakie są wymagania w 2023 roku? Od ilu nagroda?

Wpadki w szkołach, sztuczki na ściąganie - Ewelina pyta i nie błądzi #1

Egzamin ósmoklasisty 2023 - HARMONOGRAM

Data egzaminu ósmoklasisty 2023 ciekawi wiele osób. W tym roku egzamin ósmych klas zostanie przeprowadzony zgodnie z harmonogramem od 23 do 25 maja. Na uczniów będą czekać kolejno testy z przedmiotów takich jak:

  • wtorek 23.05 - język polski godz. 9:00
  • środa 24.05 - matematyka godz. 9:00
  • czwartek 25.05 - język obcy nowożytny godz. 9:00

ZOBACZ TAKŻE: Egzamin ósmoklasisty 2023 - czy można nie zdać testów? Ile trwa egzamin?

QUIZ. Zdasz egzamin ósmoklasisty? Sprawdź, czy znasz odpowiedzi na te pytania

Pytanie 1 z 15
Oceń prawdziwość podanych stwierdzeń w odniesieniu do całego utworu „Quo vadis” (P - prawda, F - fałsz). 1. Neron i Petroniusz to postacie historyczne. 2. Prześladowanie chrześcijan to jeden z wątków historycznych w powieści Henryka Sienkiewicza.
Listen to "Mały Książę. Antoine de Saint-Exupéry. STRESZCZENIE lektury, bohaterowie, problematyka." on Spreaker.